Hendek'te Şehit Mezarları Ziyaret edildi

Hendek Kaymakamlığı ve Hendek Belediyesi tarafından, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle etkinlikler düzenlendi.

Hendek Haber 16.07.2018, 10:27 16.07.2018, 10:43
Hendek'te Şehit Mezarları Ziyaret edildi
Hendek Kaymakamlığı ve Hendek Belediyesi tarafından organize edilen 15 Temmuz  Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle  Hendek’te çeşitli etkinlikler yapıldı.

Etkinlikler kapsamında,  Kaymakam Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Garnizon Komutanı Yzb. Deniz Kün, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Süleyman Akıcı, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ilk olarak Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan ve Hendek’teki tüm şehitlerin mezarlarını ziyaret etti.


Ziyarette, Hendek İlçe Müdürlüğü tarafından Kuran-ı Kerim okundu. İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin’in dua etmesi ve şehitlerin mezarlığına karanfil bırakılmasıyla ziyaret sona erdi.

Ziyaret sonrası, Hendek Yeni Cami’de 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitler için Mevlid-i Şerif okunarak dualar edildi.

Öğlen namazı sonrası, Hendek Belediyesi tarafından 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitler için 1500 kişilik helva ikramı yapıldı.
Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu