banner194

Hendek’te seçim kutlaması ve balkon konuşması

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmasıyla havai fişekler eşliğinde coşkulu kutlama yaptı. AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı önünde toplanan kalabalık Recep Tayyip Erdoğan’ın balkon konuşmasını dinledi. Başkan İnci bir balkon konuşması yaptı.

Hendek’te seçim kutlaması ve balkon konuşması
 “Erdoğan gönüllüleri”

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu toplanan kalabalığa “Erdoğan Gönüllüleri “ diye seslenerek başladığı konuşmasında “ Herkese verilen destekten dolayı teşekkür ediyorum. Aldığımız bu tarihi başarı, teşkilatımızın tüm kademelerinde görev yapan herkese, tüm Dünyaya, ülkemize, ilçemize hayırlı olsun. Türkiye tarihinde ilk defa Türk Milleti kendi Cumhurbaşkanını kendisi seçti. Önceden Türkiye Büyük Millet Meclisi Cumhurbaşkanını seçerken, yapılan referandum ile halk kendi iradesiyle Cumhurbaşkanını seçti. Yeni Cumhurbaşkanımız ile birlikte hedef 2023 yolunda, yeni Türkiye, güçlü Türkiye için daha emin adımlarla, daha hızlı bir şekilde mazlumun yanında olmaya hep birlikte devam edeceğiz. Hepimize hayırlı olsun, teşekkürler Hendek “ Dedi.

İnci; “Cumhurbaşkanı olarak Türkiye’nin değil, bu coğrafyanın kaderini değiştirecek”

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci de coşkulu kalabalığa seslenerek “  Türkiye şu anda çok önemli bir noktada, bir geceye tanıklık ediyoruz, bir güne tanıklık ettik. Her birinizin çocuklarınıza, torunlarınıza söyleyeceğiniz önemli bir olay vardır. Onlara, ben Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanını seçmek şerefine eriştim ve oy verdim, diyeceksiniz. Bu başarı Hendek halkının başarısıdır, hepinizi kutluyorum. Biz Başbakanımız ile 1991 yılında yola çıktık. 1994 Yılında birlikte belediye başkanı adayı olduk. Hendek her zaman Başbakanının yanında oldu. Başbakan oldu, Türkiye’nin kaderini değiştirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı oldu İstanbul’un, kaderini değiştirdi. Şimdi Cumhurbaşkanı olarak Türkiye’nin değil, bu coğrafyanın kaderini değiştirecek Allah’ın izniyle. Hepimiz arkasındayız.

Konuşmaların ardından havai fişek gösterisi yapılarak kutlamalar son buldu.     


Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2014, 12:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
mutlu
mutlu - 6 yıl Önce

oy recep tayyip erdoğan a verilmiştir.verilecektir üzerinize alınmayın.

*******
******* - 6 yıl Önce

Şimdi cumhurbaşkanı sormaz mı yerel seçimde hendekteki bu oy potansiyelini neden yakalayamadın diye yerel seçimi sen mi kazandın ben mi diye

h.küççük
h.küççük - 6 yıl Önce

1994 belediye başkanı oldu akpilden dosyası oldu başbakan oldu ayak kabı kutuları doldu cumhur oldu şimdi vay ülkenin haline sizde yemeye devam....

selim 54
selim 54 - 6 yıl Önce

yarım yamalak belediyesi başkanı siz önce hesap verin sonra kutlamanızı yaparsınız.hani bütün partiler birleşip turgut bey e oy vermişti de %52 almıştınızya heh şimdi ne olduda hendek tayyip babaya %70 oy verdi.ben söyliyim siz söyleyemessiniz, benim gibi ak partili olupta 1001 dalavereli iş yapana oy veremeyiz allah sorar.

SIRADAKİ HABER