Hendek'te özel kesimhaneler tebrik edildi

Hendek Belediyesi Başkan Vekili Cömert, kesimhane sahiplerine, kurallara uygun olarak kesim yaptıkları için tebrik ederek, Hendek Belediyesi adına teşekkür belgesi verdi.

Hendek'te özel kesimhaneler tebrik edildi
banner180

 Başkan Vekili Cömert, kesimhane sahiplerine, kurallara uygun olarak kesim yaptıkları için tebrik ederek, Hendek Belediyesi adına teşekkür belgesi verdi.Mübarek Kurban Bayramı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da Hendek Belediyesi kurban kesimleriyle ilgili çeşitli uygulamalar başlattı. Vatandaşların kurbanlarını, İslami Kurallara uygun ve hijyenik ortamlarda kestirebilmeleri için Hendek Belediyesi tarafından yerleri tespit edilen 18 kesimhanede, vatandaşlar kurbanlarını rahatlıkla kestirdi. 
Hendek Belediye Başkan Vekili İbrahim Cömert, Zabıta Amiri Harun Kaynak ile birlikte bayramın ilk günü sabahın erken saatlerinden itibaren Hendek Belediyesi Mezbahanesini ve toplu kurban kesimhanelerini gezerek incelemelerde bulundu.


Kesimhanelerde kurbanlarını kestiren vatandaşlar, belediyenin bu güzel ve anlamlı uygulamasından memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Ali İnci´ye teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER