banner194

Hendek’te Örnek Okul Aile Birliği Başkanı

Hendek İlçesin de faaliyet gösteren Hendek Şehit Mahmutbey okulunun bir aile birliği başkanı varki, gündeme almamak ne mümkündü.

 Hendek’te Örnek Okul Aile Birliği Başkanı
banner180

 Hendek İlçesin de faaliyet gösteren Hendek Şehit Mahmutbey okulunun bir aile birliği başkanı varki, gündeme almamak ne mümkündü. Öğrenciler ve veliler arasındaki en büyük köprü olan okul aile birlikleri gerek okul faaliyetleri gerekse Öğretmenlerin göremediği öğrenci problemlerinde her daim okulun yanında bulunan gönüllü görevlilerdir. 

Süphesizki Buna en güzel örneği İlçemiz Hendek’te Faaliyet gösteren Şehit Mahmutbey İlköğretim Okulu Okul Aile birliği başkanı Özkan CÖMERT dir.
 
Okulun gelişmesi ve öğrencilerin her konuda destek olan başkan CÖMERT, kimi zaman kırılacak bir duvar arkasında, kimi zaman, şubat tatilinde okul un dezenfekte edilmesinde kimi zaman ise okulda yürütülen sosyal faaliyetlerde elinden geldiğince okulun her konuda yanında olan örnek bir okul aile birliği başkanı olduğunu düşündüğümüzü belirtmek istedik. 

Yapmış oldukları çalışmalarda başarılar diler. Her okul aile birliği başkanı nın Özkan CÖMERT’i örnek alması kanısındayız. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER