banner194

Hendek'te Mahalleliler'den İNCİ'ye Teşekkür

Mahalle sakinlerinden İnci’ye teşekkür Hendek, Yavuzkent ve Sofular Sitesi sakinleri, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret etti.

Hendek'te Mahalleliler'den İNCİ'ye Teşekkür
Mahalle sakinlerinden İnci’ye teşekkür Hendek, Yavuzkent ve Sofular Sitesi sakinleri, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret etti.

Kemaliye Mahallesi Yavuzkent ve Rasimpaşa Mahallesi Sofular Sitesi sakinleri, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Mahalle sakinleri Başkan İnci’ye, mahallerine ve sitelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Halkımızın memnuniyeti önemlidir

Başkan İnci, göreve geldikleri günden bugüne kadar Hendek’te büyük hizmetlere imza attıklarını belirterek “ İlçemiz her geçen gün hızla büyüyor. Belediye olarak bizler de hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hizmetlerimizle, halkımızın bizlere vermiş olduğu güvene layık olmaya çalışıyoruz. Yavuzkent Sitesi çevre düzenlemesini yaparak güzel bir görünüme kavuşturduk. Rasimpaşa Mahallemizde de yol, kaldırım ve doğalgaz çalışmaları yaptık. Hanımların en çok istediği olayı, doğalgazı mahalleye getirdik ve sözümüzü tuttuk. Yaz dönemi yine yoğun bir çalışma içerisinde faaliyetlerimize devam edeceğiz. Halkımızın memnuniyeti bizim için çok önemlidir “ Dedi.

Mahalle sakinleri Başkan İnci’ye çiçek vererek, teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2013, 21:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
KÜÇÜK SANAYİ ESNAFLARI..
KÜÇÜK SANAYİ ESNAFLARI.. - 7 yıl Önce

sanayi sitesi esnafları olarak,belediyeden çok şikayetçiyiz.sitelerin yolunu yap ama kardeşim birazda 10 yıllık sanayinin yolunu yap.yan yoldan iki araç geçemez.biri duracak,bekleyecek sonra öbürü geçecek.arkada ki caddemiz ayrı bir pislik yuvası küçük bir çocuğun kaybolacağı çukurlarla dolu..lafa gelince yapıyoruz..

SIRADAKİ HABER