banner194

Hendek’te her yerde çalışma var

Hendek Belediyesi, ilçenin tüm sokaklarını daha modern bir görünüme kavuşturmak için çalışmalara son hızıyla devam ediyor. Mahallelerde kilitli parke yapan Hendek Belediyesi iki gün önce yıktığı kütüphane yerini de kilitli parke döşemeye başladı. Ekipler Sukenarı muhtarlık binasının da tadilatını yapıyor.

Hendek’te her yerde çalışma var
banner180
İşler beklemiyor

Vatandaş memnun
Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Çakallık, Kocaahmetler, Gündoğan ve merkez mahallelerde yaptığı çalışmada kilit parke taşı döşedi. Sukenarı muhtarlık binasının da tadilatını yapan ekipler, yıkılan kütüphane yerini de parke dölüyor. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü çalışma alanında yaptığı konuşmada “Yağmur suyu birikintisini önleyerek sokaklarımızı daha modern bir görünüme kavuşturuyoruz. Yapılan çalışmalardan vatandaşlarımız son derece memnun olması ise bizi mutlu ediyor” dedi.

2900 m2 kilitli parke
Hendek Belediyesi yol yenileme ve kilit parke çalışmaları kapsamında Çakallık, Kocaahmetler, Gündoğan ve merkez mahallelerinde bugüne kadar toplam 2900 metre kare kilit parketaşı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışma ile vatandaşların özellikle kış aylarında yaşadıkları sıkıntıları büyük ölçüde giderildi.
Püsküllü sahada
Kilit parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Parke çalışmalarının tamamlandığı sokakları da gezen Başkan Püsküllü’yü aralarında gören vatandaşlar, yapılan hizmetten son derece memnun olduklarını dile getirdiler.
Amacımız hizmet etmek
Ekiplerin büyük titizlikle çalışmalarına devam ettiğini belirten Püsküllü “Amacımız elimizdeki imkânları en iyi ve sağlıklı şekilde kullanarak vatandaşımıza hizmet üretmek. Daha modern bir Hendek için çalışmalarımız tüm makine ve ekibimizle aralıksız devam etmekte. Bir yandan yeni imar yolları açılırken, diğer yandan bu yolların kilitli parke çalışmaları da devam etmekte.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 15:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman
Süleyman - 4 yıl Önce

medeniyet demek yol demek bide su guzel sundugunuz hi̇zmeti̇ kargali yeni mahhalesi̇ne yapsaniz yapmazsiniz baya zamandir ugramiyorsunuz ondandir gi̇di̇nde bi̇zamet yollara bakin at arabasi gi̇tmez.....

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

vatandaşların verdiği vergiler ile hovardalık (!) yapmak ne de güzel oluyor değil mi?onlar, bu yapılanlardan asla siyasi rant sağlama gayretinde olmayacak.değil mi...(!)

SIRADAKİ HABER