Hendek'te Gazi Ailesine Anlamlı ziyaret

29 ekim Cumhuriyet bayramı kutlamalarında gerçekleştirilen ziyarette, Hendek ilçesi Yeniköy’de yaşayan Gazi Fehmi Andırbo ‘nun eşi ve çocukları unutulmadı.

Hendek Haber 31.10.2013, 16:06 31.10.2013, 22:03
Hendek'te Gazi Ailesine  Anlamlı ziyaret
29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamalarında gerçekleştirilen ziyarette, Hendek ilçesi Yeni köy’de yaşayan Gazi Fehmi Andırbo ‘nun eşi ve çocukları unutulmadı.

Hendek İlçe Kaymakam’ı Mustafa Ayhan, Garnizon Komutanı ve Hendek ilçe Jandarma Komutanı J. Yüzbaşı Hasan Dağcı, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek ilçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu , Hendek Ak Parti ilçe Başkanı A. Kemal Sofu, Chp Hendek ilçe Başkanı Yaşar Atik’in de bulunduğu heyetin yaptığı ziyaret duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

Yapılan ziyaretten oldukça duygulanan Gazi Fehmi Andırbo’nun eşi Aşide Andırbo(105 yaşında) , oğlu Rıdvan ,kızı Saadet ve yeğenleri tarafından ağırlanan heyet, günün anlam ve önemiyle ilgili olarak hatıra defterine notlar yazdılar

Heyetin yapmış olduğu ziyaretten oldukça memnun kalan Andırbo ailesi , heyete yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerini ilettiler
Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu