banner194

Hendek'te Ekipler sahaya iniyor

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri havaların ısınması ile çalışmalarına yoğunluk kazandırırken ilçenin çeşitli yerlerinde tretuvar, parke, bordür ve alt yapı çalışmalarına hız verdi.

Hendek'te Ekipler sahaya iniyor
banner180

 Ekipler sahada

Bahar geldi, ekipler hızlandı

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri havaların ısınması ile çalışmalarına yoğunluk kazandırırken ilçenin çeşitli yerlerinde tretuvar, parke, bordür ve alt yapı çalışmalarına hız verdi. Bugüne kadar yapılan çalışmalarla modern bir görünüme kavuşan Hendek’te, belirlenen hedefin üzerinde hizmet götürmek için çalışmalar sürerken Hendek Belediyesi'nce tüm imkânlar seferber ediliyor.

 Hummalı bir çalışma

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 2015 yılı itibariyle her alanda farklı bir çalışma temposu sergilediklerini, havaların ısınmasıyla birlikte bu çalışma temposunun daha da hızlandığını kaydetti. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler v Kazimiye Mahallesi’nde asfalt yama çalışmaları yaparken, Çamlıca Mahallesi’nde tretuvar, parke ve bordür çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Püsküllü bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde ilçe genelinde hummalı bir çalışma sergilendiğini vurguladı. Başkan İrfan Püsküllü, yapılan çalışmalarla farklı bir boyut kazanan Hendek’te, yeni dönemde söz verilen projelerin yerine getirileceğini ifade ederek, “Mahalle sayımız 91 oldu. Haliyle hizmet alanımız bir anda genişledi. Bahar ve yaz aylarını en verimli şekilde değerlendirmeyi hedefliyoruz. Programımızı yaptık, girmedik mahalle bırakmayacağız. Ali İnci Başkanımızın bıraktığı yerden hizmetlere devam edeceğiz”dedi.

 Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 14:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
sarıyerliler
sarıyerliler - 5 yıl Önce

sn. belediye yetkilileri sarıyer köyü mahalle yollarını yapmanızı istiyoruz, çamur ve rezillik içinde mahalle yollarımız...bu devirde böyle mahalle kaldı mı başka yerlerde ?

SIRADAKİ HABER