banner194

Hendek’te Bir Gecede Üç Hırsızlık

Edinilen bilgilere göre Hendek İlçesine bağlı Uzuncaorman Köyünde ve Kazimiye Köyünde 10-20 şer dakika ara ile bir gece de üç tırın aküleri çaldıldığı öğrenildi.

Hendek’te Bir Gecede Üç Hırsızlık

 Edinilen bilgilere göre Hendek İlçesine bağlı Uzuncaorman Köyünde ve Kazimiye Köyünde 10-20 şer dakika ara ile bir gece de üç tırın aküleri çalındığı öğrenildi. 
Edinilen bilgilere göre  22 Şubat 2011 Çarşamba günü saat 03.00 sıralarında Hendek Kargalı yeni Köyün de; S.D.'e ait 54 KL plakalı kamyon evinin önünde park halinde iken araca monte halde bulunan iki adet akü kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındığı öğrenildiEdinilen bilgilere göre  22 Şubat 2011 Çarşamba günü saat 03.20 sıralarında Hendek Uzuncaorman Köyünde; R.G.'e ait 54 KF plakalı kamyon evinin önünde park halinde iken araca monte halde bulunan iki adet akü kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındığı, tespit edilmiş olup, olayla ilgili tahkikata başlatıldığı öğrenildi.
Diğer bir olay ise aynı gece 10 dk ara ile olduğu düşünülen saat 03.30 sıralarında Hendek ilçesi Kazimiye Köyünde  A.İ. P.' ya ait 67 LK plakalı kamyon evinin önünde park halinde iken araca monte halde bulunan iki adet akü kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındığı, tespit edilmiş öğrenildi.
Şimdi gerekli merciler köşe bucak akü hırsızlarını arıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER