Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek’te asfalt yama çalışmaları başladı

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından uzak ve merkez mahallelerde asfalt yama çalışmalarına başlandı.

Hendek’te asfalt yama çalışmaları başladı

Çalışmalar kapsamında ekipler, Servetiye, Kargalı Yeniköy, Beyköy, Yayalar, Uzuncaorman, Türbeköy ve  Sarıyer  mahallelerinde asfalt yama çalışmalarını tamamladı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yenimahalle’de asfalt yama çalışmasına devam ediyor.

Tespit edilen yerlerde sıcak asfalt yama çalışması yapan ekipler, ayrıca cadde ve sokaklarda bakım onarım çalışması da yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yapılan incelemelerle asfalt yapılacak olan mahalleleri de tespit edip asfalt çalışmasına başlayacak.

Asfalt öncesi hazırlık

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, uzak ve merkez mahallelerde asfalt öncesi hazırlıkların yapıldığını belirterek “ Ekiplerimiz tespit edilen yerlerde asfalt yama çalışmalarını sürdürüyor. Bazı mahallelerimizde de asfalt atılacak yerlerde incelemelerde bulunduk. Ekiplerimiz yoğun gayret içerisinde çalışıyor. İnşallah geçen yıl asfalt yapamadığımız bölgelerde bu yıl çalışmalarımız olacak. Bir yandan asfalt yama çalışmaları devam ederken bir yandan da asfalt öncesi hazırlıklar yapılıyor “ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER