Bin Çeşit Yapı Market

Hendekliler hayırda yarıştı

İHH Hendek Şube Temsilciliği ve Bayraktepe Derneği’nin birlikte organize ettiği “Yetim Sofrası” kermesine Hendekliler yoğun ilgi gösterdiler.

Hendekliler hayırda yarıştı

 Yetim Sofrası

İHH Hendek Şube Temsilciliği ve Bayraktepe Derneği’nin birlikte organize ettiği “Yetim Sofrası” Osmanlı Çadırı’nda gerçekleşti. Satışa sunulan ürünlere Hendekli hayırseverler büyük ilgi gösterdi. Yetim Sofrası Kermesi’ni ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Hendek bir kez daha duyarlılığını göstermiştir. Her zaman alan el değil veren el olduğunu göstermiştir. Hendek en yokluk zamanında Kurtuluş savaşında Türkiye Cumhuriyeti’mize,  kendi aralarında topladıkları yardımlarla iki uçak almıştır. Hendek halkı her zaman muhtaç olan insanlarımıza yardım etmiştir. Allah her zaman alan el değil, veren el olanlardan nasip etsin. Destek olan herkesin Allah yardımını kabul etsin “dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

dogu ve guney dogu da vatan ve bayrak ugruna sehadet mertebesine erisen asker ve polislerimizin geride biraktigi boynu bukuk yetim cocuklari, iki gozu yasli dul esleri ve yuregi kan aglayan sehit anneleri icin ne yaptiniz? hendek gecmiste cumhuriyetine sahip cikti. bunu da iki ucak alarak hava kuvvetleri komutanligina teslim ederek gosterdi. 7 hazirandan bu yana yuzlerce asker ve polisimiz bu vatan ve bayrak ugruna canlarini vererek sehit dustu. bu sehitlerimiz ve geride biraktiklari icin ozel olarak ne yaptiniz? gecmiste cumhuriyete gosterdimiz o bagliligi, bu gun de gostereblilecek misiniz?

SIRADAKİ HABER