Hendekli hanımları denizle buluşturuyorlar

Hendek Belediyesi, Hendekli hanımları denizle buluşturuyor.  Hendekli hanımlar 6 Temmuz Cuma Günü denizle buluşacak.

Hendek Haber 02.07.2018, 16:33
Hendekli hanımları denizle buluşturuyorlar

Kadınlar plajına ücretsiz servis

HAYDİ HANIMLAR DENİZE!Hendek Belediyesi, geçen yıl başlattığı “Haydi Hanımlar Denize” projesine bu yıl da devam ediyor. Belediye, Hendekli hanımları Kerpe Miço Koyu, Kadınlar Plajına götürerek deniz keyfi imkanı sunuyor. Başkan İrfan Püsküllü, Hendek Belediyesi’nin her zaman kadınların yanında olduğunu ifade ederek bu etkinliğin yaz mevsimi boyunca devam edeceğini söyledi.

Günübirlik deniz keyfi

Hendek Belediyesi, her hafta Cuma günü sabah saat 08.30’da Hendek Meydanı’ndan kalkacak otobüsle ücretsiz olarak Hendekli bayanları Kerpe Kadınlar Plajına götürecek. Denize gitmek isteyen bayanların 5 Temmuz Perşembe Günü saat 15.00’e kadar Hendek Belediyesi Beyaz Masa Birimine isimlerini yazdırmaları veya 444 54 03 No’lu telefonu arayarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

Ücretsiz hizmet

Yeşilin ve mavinin ortasında bulunan, suyunun berrak ve temiz oluşu, plajının güvenliği, piknik  ve dinlenme alanlarına sahip Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı’nda  rahatça denize girmek mümkün. Kadınların gönül rahatlığıyla denizin ve kumsalın keyfini sürdüğü, tüm güvenlik koşullarının  sağlandığı Miço Koyunda  çocuk oyun alanları da mevcut.

 

Yorumlar (0)