banner194

Hendekli Bisikletci Volkan Arslan Birinci Oldu

Bursa ve Yalova'dan yola çıkan yaklaşık 2 bin amatör bisikletçi arasından Osmangazi Köprüsü'nü kullanarak İstanbul Maltepe'ye ulaşan Bolu bisiklet takımı adına yarışan Hendekli Bisikletci Volkan Arslan ,60 km'lik amatör yol bisikleti yarışını birincilikle bitirerek büyük bir başarıya imza attı. 

Hendekli Bisikletci  Volkan Arslan  Birinci Oldu

 Yalova Altınova dan saat 11:00 de başlayan ve İstanbul - Maltepe Sahiline ulaşacak olan bisikletciler  58 km mesafelik yolu 4.5 saate tamamlaması planlanan yolu 01:06:20.19 dk da tamamlayarka büyük bir rekora imza attı. 

"Gran Fondo Marmara" bisiklet organizasyonunun startı Bursa ve Yalova'dan verilmişti.

Organizasyona katılan 25 ülkeden 87'si bayan yaklaşık 2.000 amatör bisikletli arasından sıyrılan Bolu bisiklet takımı adına yarışan Hendekli Bisikletci Volkan Arslan Kent Meydanı'ndan verilen başlangıçla Osmangazi Köprüsü'nü de kullanarak İstanbul'un Maltepe ilçesine ulaştı.

Osmangazi Köprüsü'nün kullanılacağı ilk bisiklet yarışı olma özelliği bulunan organizasyon, 131 ve 58 kilometre olmak üzere iki farklı parkurda yapıldı. Bursa Kent Meydanı'ndan başlangıcı verilen uzun parkur ile Yalova Altınova'dan verilen kısa parkura katılan amatör bisikletliler, Maltepe'ye ulaşmak için pedal çevirdi.


Organizasyon nedeniyle İzmit Körfezi'nin iki yakasını bağlayan Osmangazi Köprüsü 09.00-14.00 saatleri arasında trafiğe kapatılmıştı.

Bolu bisiklet takımı adına yarışan Hendekli Bisikletci Volkan Arslan 01:06:20.19 süresiyle birinci olarak bitirdi. 


Hendekli Bisikletciye başarılar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER