Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek’e yeni bulvar

Yeni Hendek Devlet Hastanesi şehir bağlantı yolu Hendek Belediyesi tarafından yapılıyor. Kamulaştırma yapılarak yeni yolu açan Hendek Belediyesi Fen İşleri ekipleri gece gündüz çalışıyor.

Hendek’e yeni bulvar
5 km uzunluğunda,


30 metre genişliğinde bulvar


30 metre genişliğinde


Açmalar mevkiine yapımına başlanan ve 90 dönümlük arazinin Hendek Belediyesi tarafından Sağlık Bakanlığı’na devrinin gerçekleştiği alanda yapılan 100 yataklı yeni Hendek Devlet Hastanesi’nin D-100 bağlantı yolunun yapılmasının ardından şehir bağlantı yolları yapılmaya başlandı.


Hendek Belediyesi çalışıyor
 30 metre genişliğinde 3 kilometre uzunluğundaki şehir bağlantı yolları Hendek Belediyesi tarafından açılan ve kamulaştırması Hendek Belediyesi tarafından yapılan yolda ekipler hummalı bir çalışma gerçekleştiriyorlar.
Yeni bulvar


Çalışmaları yerinde takip eden Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,“Yol açma çalışmaları ve alt yapı çalışmalarının sona ermesiyle birlikte, sıfır asfalt yapılarak yeni bulvarımız vatandaşların hizmetine sunulmuş olacak. Bu sayede bölgede yaşayan vatandaşlar, hem yol sıkıntısından kurtulacak hem de ilçemiz yeni bir bulvara sahip olacak”dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 20:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER