Hendek'te ücretsiz servis uygulamasına başladı.

Hendek Belediyesinden İki Kampüs Arasında Örnek Uygulama. Hendek Belediyesi, Sakarya Üniversitesi Hendek Kampüsü ve Serdivan Esentepe Kampüsü arasında ücretsiz servis uygulamasına başladı.

Hendek Haber 05.10.2016, 10:18
Hendek'te ücretsiz servis uygulamasına başladı.

Hendek Belediyesinden İki Kampüs Arasında Örnek Uygulama

Hendek Belediyesi, Sakarya Üniversitesi Hendek Kampüsü ve Serdivan Esentepe Kampüsü arasında ücretsiz servis uygulamasına bu yıl da devam ediyor.  

Başkan Püsküllü’ye teşekkür

Sakarya Üniversitesi Hendek Kampüsü'nde bulunan Eğitim Fakültesi ve Hendek Meslek Yüksekokulu'nda eğitim gören öğrencilerin Esentepe Kampüsü'ne ücretsiz gitmeleri için Hendek Belediyesi tarafından ücretsiz servis tahsis edildi. Hendek Kampüsü'nde eğitim gören öğrencilerin Esentepe Kampüsü'nde yer alan hizmetlerden (kütüphane gibi) rahatlıkla yararlanmaları için belediyeden servis talep etmelerine olumlu yanıt veren Hendek Belediyesi'ne öğrenciler ve öğretim görevlileri teşekkür ettiler. 


Eğitim Şehri Hendek

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek 'te eğitim gören öğrencilerin sorunlarını imkanlar ölçüsünde giderip eğitime destek verdiklerini belirterek  "İlçemizde bulunan eğitim fakültemizde dışarıdan da birçok öğrenci gelerek eğitim görüyor. Çocuklarımızın eğitimleri bizim için önemlidir. Belediye olarak eğitime destek anlamında elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret ediyoruz. Eğitim Fakültesi’nden Esentepe Kampüsü’ne giden öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bu konuda öğrencilerimizin ulaşım sıkıntısını gidermek için okul yönetimi tarafından belirlenen saatlerde ücretsiz servis kaldırıyoruz. Öğrencilerimiz de bu uygulamadan memnunlar. Eğitim şehri Hendek’imiz de eğitime destek vermeye devam edeceğiz “ Dedi.

Servis Saatleri- Hendek’ten,  08.30- 10.30 – 13.30 – 16.00
                         Esentepe’den, 09.00 – 11.30 – 14.30 – 17.30  

Yorumlar (4)
Hülya Pir 5 yıl önce
çok teşekkür bu çok iyi oldu adapazarına gidecez diye çile cekiyorduk , diğer araçlar hem balık istif hem bizim istediğimiz yerdne geçmiyordu, çok teşekkür hendek belediyesi
Adem Turan 5 yıl önce
Teşekkürler Hendek Belediyesi, geçen yılda yapmıştınız çok iyi oluyor, kampüse gide bilmek güzel
GUNGOR kandemir 5 yıl önce
Sayın başkanım adapazarı Hentek arası resmi beletiye otobüs isitiyoruz gulgob tan siginti yaşanıyor yardımını bekliyoruz başkanım
Hendekli; öğrenci 5 yıl önce
Hendek Belediyesine gösterdiği duyarlılık için teşekkür ederiz. Hendek'ten Kampüse giden 2.öğretim öğrencileri var. bunlar geç saatte dönüşleri olmakta.. Bu öğrencilerin gece dönüşleri için araç ihtiyaçları bulunmaktadır. İlgililerin bilgisine sunulur.
0
hafif kar yağışlı