banner194

Hendek'te Püsküllü esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, esnafların ve vatandaşların Kurban Bayramını kutladı. Esnaf ve vatandaşlara çikolata ikram etti.

Hendek'te Püsküllü esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, esnafların ve vatandaşların Kurban Bayramını kutladı. Esnaf ve vatandaşlara çikolata ikram etti.Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, esnafların ve vatandaşların Kurban Bayramını kutladı. Esnaf ve vatandaşlara çikolata ikram etti.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek’te bulunan esnafları tek tek gezerek bayramını kutladı. Vatandaşların da bayramını kutlayan Başkan Püsküllü’ye, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, belediye meclis üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci de eşlik etti.
Başkan Püsküllü, bayram kutlaması yaparken, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinleyerek “ Esnaf ve vatandaşlarımızın bayramını kutladık. Ayrıca sohbet etme fırsatı bulduk. Kurban Bayramının ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum “ Dedi.


Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, esnaf gezisi sırasında çocuklar ile de tek tek ilgilenerek onların bayramlarını da kutlayıp harçlık verdi.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER