Hendek'te Nostaljik Günler etkinliği düzenlendi

Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri, Nostaljik Günler etkinliği programı kapsamında Bayraktepe’de kahvaltıda biraraya geldi. Başkan İrfan Püsküllü misafirleri kapıda karşıladı.

Hendek Haber 07.12.2018, 14:28
Hendek'te Nostaljik Günler etkinliği düzenlendi

Bir Tatlı Huzur

Hendek Belediyesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri tarafından, Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri için Nostaljik Günler etkinliği adı altında program düzenlendi.

Bayraktepe’de düzenlenen kahvaltı programına Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcısı Ahmet Kavakçı, Melek Nişancı Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı, Hendek Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Kemal Atala, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri Ceymanur Sönmez, İlayda Tomruk, İrem Hancı, Enes Herman, Doğukan Gökkılıç, Çağla Bozkurt, Demet Özbölgili ve Melek Nişancı Huzurevi sakinleri katıldı.Yaşlılarımız bizim baştacımızdır

Programda bir konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “ Yaşlılarımız bizim baştacımızdır. Kişi kendisine nasıl davranılmasını istiyorsa, ileri yaşlardaki büyüklerine de o şekilde davranmalıdır.   Gençlerimiz huzurevi sakinlerimiz için güzel bir etkinlik düşünmüşler kendilerini örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyoruz. Siz değerli büyüklerini hem ağırlamak hem sizlerle sohbet edip fikir alışverişinde bulunma fırsatını yakaladılar. Kendilerine gereken desteği de verdik. İnşallah gençlerimiz ve bizler ileriki yaşlarımızda bizlerle ilgilenecek gençler yetiştiririz. Bugün bu örnek davranışta bulunan çocuklarımız ileride öğretmen olup, gelecek nesillerimizi yetiştirecekler. Sizlerle birlikte olmaktan mutlu olduk “ dedi.

Kahvaltı sonrası huzurevi sakinleri öğrenciler ile birlikte sohbet etti.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı