banner194
banner194

Hendek'te ihtiyaç hissedilen yerlerin eksiklerini tamamlıyor

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ilçede gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinin ardından, gözlemleri sonucunda ihtiyaç hissedilen yerlerin eksiklerini tamamlıyor.

Hendek'te ihtiyaç hissedilen yerlerin eksiklerini tamamlıyor

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ilçede gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinin ardından, gözlemleri sonucunda ihtiyaç hissedilen yerlerin eksiklerini tamamlıyor. Bu çerçevede Hendek Yeşilyurt Mahallesi’nde bulunan Yeşilyurt Camii ve Kız Kuran Kursu çevresinde, kilitli parke çalışmalarına başlanıldı.

Kilitli parke


Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan İrfan Püsküllü, "Belediye Olarak her alanda hizmet veriyoruz. Spor, eğitim, sosyal faaliyetler, üst ve alt yapı çalışmalarımızın yanı sıra ibadet merkezlerimiz ve talebe kurs çevre düzenlemesi kilitli parke çalışmalarımız gereken yerde talep olduğu takdirde devam ediyor.

Camilerimizin içi kadar dışıda önemlidir Camiye gelen vatandaşlarımız rahatlıkla ibadetlerini yapsın istiyoruz. Bugüne kadar yapılanların üzerine biz de yapılmayanları yapmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER