banner194

Hendek'te İÇÖZLER'in 6 Bin kişilik dev iftarını Majör Entegre gerçekleştirdi

Hendek Çamlıca’da İçözler ailesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Hendek'te İÇÖZLER'in 6 Bin kişilik dev iftarını Majör Entegre gerçekleştirdi

Katılım

10 yıldır devam eden iftar geleneğine Hendek Kaymakam Orhan Burhan, daire amirleri sanayiciler, iş adamlarının yansıra il - ilçelerden yoğun katılım oldu.

İftar programında Lokman İçöz “Paylaşmanın malı arttıracağına inancımızdan dolayı böyle bir organizasyonu geleneksel olarak düzenliyoruz. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Nice yıllar böyle güzel bir tablo içerisinde yer almayı Allah bizlere nasip etsin” dedi.

Teşekkür

İçözler iftar programında 185 kişilik personeli ile Majör Entegre Yemek firması 20 dakika gibi kısa sürede hizmet ederek organizasyon sektöründe tecrübeli olduğunu gösterdi. Majör Entegre işletme sahibi Fatih Demirel yakından ilgilenerek kusursuz bir organizasyon olmasını sağladı.

İftar programını düzenleyen İçöz ailesi misafirleri ile yakından ilgilenerek önümüzde ki yıl buluşmak dileği ile herkese teşekkürlerini iletti. Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı iftar yemeğine siyasilerin katılmaması dikkat çekti. 
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER