banner195


banner194

Hendek'te Faili Mechul İki Hırsızlık Olayı Aydınlatıldı

Hendek te geçtiğimiz ay kendilerine dilenci süsü vererek evlerde hırsızlık yapan iki küçük kız kardeş, Hendek Polisinin titiz çalışmaları sonucunda dün yakayı ele verdi. İki küçük hırsız çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Hendek'te Faili Mechul İki Hırsızlık Olayı Aydınlatıldı
banner180
Olay geçtiğimiz ayda Hendek Yeni Mahallede meydana geldi. Bursa ilinde ikamet eden Z.C ve C.A isimli iki küçük hırsız kız kardeşler, ilçemize gelerek kendilerini dilenci süsü vererek iki ayrı evde hırsızlık yaptılar. Farklı bir evde kimsenin olmadığını düşünen iki kız kardeş kapıyı özel becerileriyle açarak içeriye girdiklerinde evin sahibi yaşlı kadınla karşılaştılar. Yaşlı kadınla karşılaşan hırsızlar apar topar yatak odası penceresinden kaçtılar. Bu tarihlerde ilçemizde iki eve giren ve hırsızlık yapan şahıslar kaçmayı başardı.

Görgü tanıklarının ifadeleri ve kamera kayıtlarını mercek altına alan Hendek polisi, şahısların Z.C ve C.A olduklarını tespit etti. Hendek Polisi kameralarda tespit ettikleri hırsızların eşgallerini çevre il ve ilçelere gönderdi.  Dün, emniyetin Sakarya da yapılan yol denetlemesinde şahıslar kıskıvrak yakalandı.Yakalanan hırsız kardeşler işlemleri yapılmak üzere Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Emniyette ki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şahıslar tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edildiler.  Mahkemeye sevk edilen Z.C ve C.A çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2016, 20:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER