banner194

Hendek'te Çalışmalar gece de sürüyor

Hendek’in merkezinde yer alan Orta Cami ve Kemalpaşa Caddesi’nde çalışmalar gece gündüz devam ederken, çarşıda faaliyet gösteren esnaflar cadde de yenileme çalışması yapan Hendek Belediye Başkan İrfan Püsküllü ’ye teşekkür ettiler.

Hendek'te Çalışmalar gece de sürüyor
banner180

ORTA ÇARŞI’DA ÇALIŞMALAR GECE DE DURMUYOR

Hendek Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin Orta Cami çevresinde 2000 m2 alanda yapılan çalışmada bazalt plaktaş döşeme işleri devam ederken, bazalt- granit küp taş döşeme işleri de gece gündüz devam ediyor

Hendek Belediyesi'nin caddede yürüttüğü çalışmalara destek verdiklerini belirten esnaflar, "Caddemizde uzun zaman sonra ilk kez böyle detaylı bir çalışma yapılıyor. Hendek Belediye Başkanımız, bu caddeyi baştan sona yenileceğine ve sorunları gidereceğine dair sözü vardı ve dediğini de yaptı. Caddemizdeki sorunların yüzde 90'ı şu anda halledilmiş durumda. Çarşı esnafı olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Cadde üzerindeki çalışmaları olumlu karşılıyoruz. Ancak, yapılanlara sahip çıkmak ve sorunların çözümüne yardımcı olmak için de bize iş düşüyor. Herkes bu konuda üzerine düşeni yaparsa caddemizin geri kalan sorunlarının da biteceğini düşünüyoruz" dediler.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 03:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER