Hendek'te asfalt yama çalışmaları devam ediyor.

Hendek Belediyesi tarafından uzak ve merkez mahallelerde asfalt yama çalışmaları devam ediyor.

Hendek Haber 14.08.2018, 13:51
Hendek'te asfalt yama çalışmaları devam ediyor.

Hendek Belediyesi Güney, Sümbüllü ve Kırktepe Mahallelerinde

Çalışmalar hızlandıHendek Belediyesi, Sümbüllü Mahallesi’nde asfalt yama çalışmasını tamamlayarak, Kırktepe Mahallesi’nde yama çalışmasına başladı.

Ekipler tarafından asfalt yama tespitleri yapılan mahallelerde çalışmalar hızla devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan asfalt yama çalışması yaparken, bir yandan da asfalt öncesi yol bakım çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Güney Mahallesi merkezde 300 metrelik yolda genişleme çalışması yapılıp 2.5 kilometre yol bakım çalışması ile dolgu, stabilize ve büz geçişleri çalışmasına başladı.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ekipleri kısa zamanda başlayacak olan asfalt öncesi ekiplerin hazırlıklarına devam ettiğini belirterek “ Ekipler mahallelerimizde asfalt yama ve yol bakım çalışmalarını yoğun gayretle sürdürüyor. Bir yandan asfalt yama bir yandan da asfalt öncesi hazırlıklar devam ediyor. Mahallelerimizde vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendiriyoruz. Halkımız bizi, biz işimizi takip etmeye devam ediyoruz ”dedi.

Yorumlar (3)
Fatih Comertt 3 yıl önce
Hep yama zaten hiç yeni yapmak yoj
Zafer Kayar 3 yıl önce
Yaman'ın nesine ozendiniz de resim cektiniz
Nuri 3 yıl önce
bizim belediye yamayıda haberleştirtiyor, tühh yazıklar olsun, yazıktır, yama habermi olur, oluyor işte, Allah ne etsin sizi, yolları tadilat ettik demiyorlarda yama yaptık falancanın filancasına diyorlar, yazıklar olsun