banner196
banner195


banner194

Hendek'te asfalt yama çalışmaları devam ediyor.

Hendek Belediyesi tarafından uzak ve merkez mahallelerde asfalt yama çalışmaları devam ediyor.

Hendek'te asfalt yama çalışmaları devam ediyor.
banner180

Hendek Belediyesi Güney, Sümbüllü ve Kırktepe Mahallelerinde

Çalışmalar hızlandıHendek Belediyesi, Sümbüllü Mahallesi’nde asfalt yama çalışmasını tamamlayarak, Kırktepe Mahallesi’nde yama çalışmasına başladı.


Ekipler tarafından asfalt yama tespitleri yapılan mahallelerde çalışmalar hızla devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan asfalt yama çalışması yaparken, bir yandan da asfalt öncesi yol bakım çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Güney Mahallesi merkezde 300 metrelik yolda genişleme çalışması yapılıp 2.5 kilometre yol bakım çalışması ile dolgu, stabilize ve büz geçişleri çalışmasına başladı.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ekipleri kısa zamanda başlayacak olan asfalt öncesi ekiplerin hazırlıklarına devam ettiğini belirterek “ Ekipler mahallelerimizde asfalt yama ve yol bakım çalışmalarını yoğun gayretle sürdürüyor. Bir yandan asfalt yama bir yandan da asfalt öncesi hazırlıklar devam ediyor. Mahallelerimizde vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendiriyoruz. Halkımız bizi, biz işimizi takip etmeye devam ediyoruz ”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih Comertt
Fatih Comertt - 12 ay Önce

Hep yama zaten hiç yeni yapmak yoj

Zafer Kayar
Zafer Kayar - 12 ay Önce

Yaman'ın nesine ozendiniz de resim cektiniz

Nuri
Nuri - 12 ay Önce

bizim belediye yamayıda haberleştirtiyor, tühh yazıklar olsun, yazıktır, yama habermi olur, oluyor işte, Allah ne etsin sizi, yolları tadilat ettik demiyorlarda yama yaptık falancanın filancasına diyorlar, yazıklar olsun

SIRADAKİ HABER