Hendek Servetiyeliler teşekkür etti

Servetiye Mahallesi, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret ederek mahallelerine yapılan asfalttan dolayı teşekkür ettiler.

Hendek Haber 12.09.2017, 15:10
Hendek Servetiyeliler teşekkür etti

 
Servetiye Mahallesi Muhtarı Ali Levent ve mahalle sakinleri Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ yü makamında ziyaret etti. Bu ziyarette Hendek Belediyesinin Servetiye Mahallesi’ne yapmış olduğu çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Servetiye Mahalle Muhtarı Ali Levent ve beraberindekiler Başkan Püsküllü’ye teşekkür ettiler.

Hendek Belediyesi’nin 2017 yılında başlattığı asfalt çalışmalarından payını alan Servetiye halkının oldukça memnun olduklarını söyleyen Mahalle Muhtarı Ali Levent, “Başkanımızı her aradığımızda ulaşabiliyoruz ve sağ olsun taleplerimizi karşılıyor. Mahallemize bir de çocuk parkı istiyoruz”dedi.
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  insan odaklı belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirtti ve “Her alanda yapılan çalışmalar belediyenin rutin görevleri arasında yer alıyor. Belediye olarak görevimizi yapıyoruz. Biz bir şey bahşetmiyoruz”dedi.
Yorumlar (0)