banner194

Hendek Şehit Mahmutbey'in Parlayan Yıldızları

Okul sporları kapsamında Sakarya ikincisi olarak Sakarya´yı grup müsabakalarında temsil etme hakkını elde eden Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, 10-13 Mart tarihleri arasında Çanakkale´de grup birinciliği için mücadele etti.

Hendek Şehit Mahmutbey'in Parlayan Yıldızları
Çanakkale 18 Mart Spor Salonunda düzenlenen müsabakalarda Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu B grubunda Kütahya Fuat Paşa Ortaokulu, Edirne Havsa Atatürk Ortaokulu ve Kırklareli Fahri Kasapoğlu Ortaokulu ile aynı grupta yer aldı. 11 Şubat Perşembe günü başlayan ve üç gün süren grup müsabakalarında Yıldız Kızlar, ilk gün Kütahya temsilcisini, ikinci gün Edirne temsilcisini, üçüncü gün ise Kırklareli temsilcisini 3-0 yenerek grubunu namağlup birinci bitirdi. 


Grup maçlarında Sakarya´yı başarı ile temsil eden ve rakiplerini set vermeden geçen Küçük Sultanlar, 7-10 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan yarı final müsabakalarında İlimizi yine aynı şekilde başarıyla temsil etme sözü verdiler. Okul Müdürü Recep YAZICI, Türkiye’nin 32 takımı arasına giren öğrencilerini ve yetişmesinde katkısı bulunan Hendekspor Bayan Voleybol Kulübüne, beden eğitimi öğretmenleri Tamer CANER ile Ercan AKSU´ya teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 01:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER