Hendek Sarıdede 3024 Sokakta yaya yolu ve asfalt çalışması yapıldı

Hendek Belediyesi tarafından Sarıdede Mahallesi’nde yaya yolu ve asfalt çalışması yapıldı.

Hendek Haber 04.09.2018, 10:48
Hendek Sarıdede 3024 Sokakta yaya yolu ve asfalt çalışması yapıldı

Hendek Belediyesi dört koldan

Sarıdede 3024 Sokakta yaya yolu ve asfaltHendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Sarıdede Mahallesi 3024.’üncü sokakta yapılan yaya yolu ve asfalt çalışması tamamlandı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 270 metre uzunluğundaki yolda sağlı sollu 2.5 metre olmak üzere toplam 540 metre yaya yolu çalışması yaptı. Yaya yolu çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte ekipler 7 metre genişliğindeki araç yolunda da sıcak asfalt çalışmasını tamamladı.

Hayırlı olsun

Çalışmaları yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, caddede çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek “ İlçemizin dört bir köşesinde yoğun gayretle çalışıyoruz. Ekiplerimiz yaya yolu çalışmasını tamamladı. Yapılan çalışmalar ile birlikte asfalt öncesi hazırlıklarımız sonrası asfalt çalışmamızı da yaptık. Yeni yeni yapılaşmaların olduğu bölgede sağlı sollu yaya yollarımızı yaparak, bölgede okullarımızın da olması nedeniyle okullar açılmadan önce çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamladık. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun “ dedi.

Yorumlar (0)