banner194

Hendek Rasim Paşa Merkez Camisine Büyük Yardım

Hendek Rasim Paşa Merkez Cami'ye, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'nin baba dostu Hasan Ali Atalardin'den 300 bin TL nakdi yardım yapıldı.

Hendek Rasim Paşa Merkez Camisine Büyük Yardım
Hendek Rasim Paşa Merkez Cami'ye, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'nin baba dostu Hasan Ali Atalardin'den 300 bin TL nakdi yardım yapıldı. 

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'nin babasının çok yakın arkadaşı Hasan Ali Atalardin tarafından, yapımı devam eden ve Türkiye'nin en büyük kubbeli Camilerinden birisi olan, Hendek Rasim Paşa Merkez Cami'sine 300 bin TL nakdi yardım bağışlandı.

İzmit'te ikamet eden 91 yaşındaki Hasan Ali Atalardin gelini ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'yi makamında ziyaret etti. Atalardin, Başkan İnci'yi, Hendek'te 500 kişilik örnek ve Türkiye'nin en büyük kubbeli camilerinden biri olan bu dev hizmete öncülük yaptığı için tebrik etti. Atalardin, Hendek Rasim Paşa Merkez Cami'nin yapımında desteği olsun diye 300 bin TL nakdi yardım bağışında bulunarak, camimiz bitene kadar herkes elinden gelen desteği verecektir diyerek, bizler bundan sonra da ne gerekiyorsa yapmaya hazırız dedi.

Başkan İnci, babasının yakın arkadaşı olan Hasan Ali Atalardin'in ziyaretinden dolayı çok duygulandı. Atalardin'i görünce mutlu olan Başkan İnci, Atalardin ile birlikte eski günleri yaddetti. Ziyaret sonrası Başkan İnci, Hendek Rasim Paşa Merkez Cami'ye 300 bin TL nakdi yardım yaparak, bugüne kadar en büyük yardımı yapan Atalardin'e teşekkür ederek, Hendek hatırası çini tabak hediye etti.

Daha sonra yapımı devam eden Hendek Rasim Paşa Merkez Cami'sini ziyaret ettiler.
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2013, 17:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
fahrettin çamur
fahrettin çamur - 7 yıl Önce

bunun haber olabilmesi için ali incinin adı bir şekilde geçmesimi gerekiyo ki 'ali incinin babasının arkadaşı'olarak haber yapılıyor.yazık

fisun
fisun - 7 yıl Önce

allah kabul etsin yaptığınız güzel bişi ancak bunu çarşaf çarşav yaprak yaprak yazmanın ne alemi var. özendirmek se dolaylı dolaylı özendirilmesin, babasının arkadaşın dan söylemide nesi, hiç yakışmıyor
bunları yazdım ama yönetici buyorumuda onaylamaz

selim
selim - 7 yıl Önce

yormcular hasetliğ fesatlığı pirakın.adam dini inancı gereği yardım etmiş.yok sen bunu niye yazdın sende yardımcı olda senınkida yazılsın.

recep odacı
recep odacı - 7 yıl Önce

güzel bir reklam camii üzerinden ne diyelim allah ıslah etsin... gizli olaydı makbulünde makbulü olurdu... mesela şahit olduğumuz şey; 2 tir dolusu demir geldi camii inşaatina soruldu şöförlere nerden bu demirler diye onlarda hayirsever bir adam yolladi işte bizde tanimiyoruz bize sadece demirleri falan yere götürün dedi bizde getirdik dediler... demirler boşaltilinca şoförlere hadi yemek yiyelim şu lokantada dediler. ama şoförler h ayir bizim masrafimiz nakliyeden yemek parasina kadar ödendi o hayirsever tarafindan yiyemeyiz haydi hallahaismarladik deyip gittiler... hangisi iyi? birinde gösteriş,gurur,kibir. birinde halis niyet, gururdan kibirden ari...

SIRADAKİ HABER