banner194

Hendek Parkshop Outlet’den Bayram Geçti

Ramazan Bayramı’ nda Parkshop Outlet yine yüz binlerce ziyaretçiyi ağırladı.Tıpkı her bayram günlerinde olduğu gibi bu Ramazan Bayramı’nda da Parkshop Outlet alışveriş merkezine ilgi oldukça fazlaydı.

Hendek Parkshop Outlet’den  Bayram Geçti
Ramazan Bayramı’ nda  Parkshop Outlet yine yüz binlerce ziyaretçiyi ağırladı.


Tıpkı her bayram günlerinde olduğu gibi bu Ramazan Bayramı’nda  da Parkshop Outlet alışveriş merkezine ilgi oldukça fazlaydı. Alışveriş merkezinde ki kalabalık ve coşku görülmeye değerdi.


Pek çok önemli ulusal markanın yer aldığı alışveriş merkezinde tekstil, yiyecek, içecek, market, hediyelik eşya, vb… mağazaların 24 saat açık kaldığı bayram süresince işletmelerin önlerinde uzun kuyruklar oluştu. Adeta alışveriş çılgınlığı yaşandı.Bayram boyunca girişte ziyaretçileri Pamuk Şeker, Osmanlı Macunu, limonata vb. bayram günlerine özel geleneksel ikramlarla karşılayan alışveriş merkezi; yüz boyama etkinlikleri,  palyaçolar, tahta bacak, ateş baz, şişme oyun parkları, tırmanma tepeleri, mini club Dj performansı ve müzik yayınlarının yanı sıra sosis balon aktiviteleri ile on binlerce çocuk ziyaretçisini doyasıya eğlendi.Alışveriş merkezinin müdürü Can Yıldız; ‘Türkiye’ nin en önemli iki şehri arasında ki stratejik konumumuz nedeniyle İstanbul başta olmak üzere, ülke genelinden bu bayramda da başka alışveriş merkezlerini imrendirecek kadar çoklukta ziyaretçi ağırladık. Bu bayram tüm toplu ulaşım araçlarının dolu olmasıyla birlikte zaten 20 binin üzerinde sayıda sadece rent a car lardan kiralanan araçlar trafikteydi. Kalabalıkların ticarete de yansımasıyla beraber kiracılarımızla birlikte adeta iki bayram coşkusu yaşadık. Öncelikli hedefimiz olan hizmet kalitesi, keyifli alışveriş, lezzet, eğlence, vb konularında yakalamış olduğumuz ziyaretçi memnuniyetimiz de oldukça yüksek seviyedeydi. Söz konusu durum tüm yorgunluğumuzu aldı. Alışveriş merkezimiz bacasız sanayii gibi bölge ekonomisine sağladığı önemli girdiler her geçen gün artmakta. Tüm çalışmamız bu yönde. Parkshop Outlet’ i tercih eden ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.’ şeklinde Ramazan Bayramını özetledi.Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2012, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER