Hendek Nuriye köyü mevkiinde trafik kazası

D-100 karayolu Sakarya ili Hendek ilçesi Nuriye köyü rampaların da meydana gelen trafik kazasın da 2 kişi ağır yaralandı. Olay Düzce Gümüşova ilçesi istikametin den hendek ilçesi istikametine gelen 34 BFH 40 plakalı kamyonun camına gelen taş neticesin de şoförün dikkati nin dağılması sonucunda bariyerlere çarpmasıyla meydan ageldi.

Hendek Haber 13.09.2011, 13:43
Hendek Nuriye köyü mevkiinde trafik kazası
D-100 karayolu Sakarya ili hendek ilçesi Nuriye köyü rampaların da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi ağır yaralandı. Olay Düzce Gümüşova ilçesi istikametin den hendek ilçesi istikametine gelen 34 BFH 40 plakalı kamyonun camına gelen taş neticesin de şoförün dikkati nin dağılması sonucunda bariyerlere çarpmasıyla meydan ageldi.

Saat 10:17 sularında Hendek küçük sanayi sitesi karşında yer alan hendek bölünmüş yol ışıkları üzerindeki rampanın düzce istikametinde meydana gelen kazada 34 BFH 40 plakalı araç şoförü Fatih UZUN ve araçta yer alan Hatice ALBER olay yerine gelen Hendek 112 Acil servisine bağlı ambulans tarafın dan ilk müdahale yapılarak hendek devlet hastanesine kaldırıldı.

Her iki kaza zedelerin iç kanama tehlikesi göz önün de bulunduğun dan Hendek Devlet hastanesin den Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevki uygun görüldü.

Hendek 112 acil ambulansı ile Sakarya araştırma hastanesine ivedi bir şekilde sevk edildi


   
Yorumlar (0)
2
kapalı