Hendek Myo çeyrek finale çıktı

Sakarya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığınca organize edilen Öğrenci Ligi D gurubunda mücadele eden Hendek MYO, Karasu MYO’ yu 5-3 yenerek çeyrek finale çıktı.

Hendek Haber 16.04.2017, 01:24
Hendek Myo çeyrek finale çıktı

Grupta 9’ ar puanı bulunan ve maçın sonucunda galip gelenin çeyrek finale çıkacağı maçta kıyasıya bir mücadele ve heyecan vardı. Maça Hendek MYO’ nun vuruşu ile başlandı. Maçın 5. dakikasında Onurun gölü ile bir sıfır öne geçen Hendek MYO 18. dakikada Oktay’ın şık gölüyle farkı ikiye çıkardı. İlkyarının bitimine saniyeler kala Karasu MYO’ nun golü geldi ve ilk yarı 2-1 tamamlandı. Oldukça heyecanlı geçen ikinci yarıda Karasu MYO 27. dakikada beraberliği yakaladı. 30. dakikada Hendek MYO İlkay’ın gölü ile tekrar üstünlük sağladı, ancak 37. dakikada Karasu MYO tekrar beraberliği yakaladı ve maç bu skorla sona erdi.

Kurallar gereği direkt penaltı atışlarına geçildi. Maç boyunca mükemmel bir performans gösteren Hendek MYO kalecisi ve kaptanı Onur penaltı atışlarında Karasu MYO’ nun İlk iki penaltısını kurtararak Hendek MYO nun çeyrek finale çıkmasında büyük katkı sağladı. Penaltı atışlarını gole çeviren Tolga ve Ahmet in golleri ile maç 5-3 sona erdi. 18.04.2017 Salı günü İlahiyat Fakültesi ile karşılaşacak olan ve Hendek MYO’ ya Yarı Final yolunda başarılar dileriz.

Yorumlar (0)
-1
hafif kar yağışlı