Bin Çeşit Yapı Market

Hendek Muhtarlar Derneği 18. Olağan kongresine hazırlanıyor

Sakarya İli Hendek İlçesinde faaliyet gösteren Türkiye Muhtarlar Derneği Hendek Şube 27 Mart 2012 Salı Günü saat 11:30 de Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Toplantı salonunda yapılacak olan 18. Olağan genel kuruluna hazırlanıldığı öğrenildi.

Hendek Muhtarlar Derneği 18. Olağan kongresine hazırlanıyor

 Sakarya İli Hendek İlçesinde faaliyet gösteren Türkiye Muhtarlar Derneği Hendek Şube 27 Mart 2012 Salı Günü saat 11:30 de Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Toplantı salonunda  yapılacak olan 18. Olağan genel kuruluna hazırlanıldığı öğrenildi.Buna göre genel kurulda görüşülmesi planlanan gündem maddeleri; Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması, Raporlar üzerinde müzakere ve yönetim ve denetim kurullarının ayrı ayrı ibrası , tüzük değişikliği maddelerinin dönüşülmesi, dilek ve temenniler , yönetim ve denetim kurulları nın 3 yıllığına seçimi hususlarında olacağı öğrenildi.

İlgili tarihte gerekli çoğunluğun yakalanması durumunda alınacak karanların bir kez daha görüşülmesi tarihi için ise 03 Nisan 2012 Salı günü yeniden kurul toplantısı yapılması planlandığı öğrenildi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER