banner194

Hendek Misafirlerini Bekliyor

2012-2013 eğitim öğretim yılının başlamasına az bir süre kala , Hendek ilçesi hazırlıklarını tamamladı ve misafirlerini bekliyor.

 Hendek  Misafirlerini Bekliyor
banner180

 2012-2013  eğitim öğretim yılının  başlamasına  az bir süre kala , Hendek  ilçesi hazırlıklarını tamamladı  ve misafirlerini bekliyor.

 
Her geçen gün , gösterdiği üstün başarılarla   kendisini tüm dünyaya daha da iyi tanıtmayı başaran Hendek  ilçesi , ilçemize  gelen   misafirleri  en iyi şekilde ağırlamayı   kendine bir sorumluluk olarak kabul etmiş , misafirperverliği  en iyi şekilde göstermiş  ve göstermeye devam edecektir.
 
Her sene  yüzlerce  fakülte ve yüksekokul  öğrencisini   mezun  veren Hendek  ilçemizde, eğitim gören  öğrencilerimiz  gittikleri yerlerde  ilçemizin tanıtımına  katkıda  bulunmuşlar ve memnuniyetlerini  dile getirerek, ilçemizin  her türlü güzellikleri ile  misafirperverlikleriyle   gezilmesi ve görülmesi  gereken yerler  arasında ilk sırada yer almasına  da katkıda bulunmuşlardır.
 
Bu sene  Hendek ilçemize  ilk defa gelecek olan öğrenciler ile önceki senelerden beri ilçemizde eğitim-öğretim gören  öğrenciler , daha önceki  senelerde  olduğu gibi 2012-2013  eğitim- öğretim yılında da  iyi şekilde  misafir edilecekleri konusunda tüm kurum ve kuruluşlar, esnaflar  hazırlıklarını  tamamlamış olup , misafirlerimizin istek ve şikayetlerini  dinleyip  ivedi bir şekilde çözüme kavuşturmak üzere her zaman kapıları açıktır.
 
 
Hendek Haber olarak, misafirlerimize  hoşgeldiniz  der , 2012-2013 eğitim-öğretim yılında  başarılar  dileriz.
Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2012, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER