banner194

Hendek Melek Nişancı Huzurevini ziyaret ettiler

Hendek Kaymakamı İdris AKBIYIK Müftülük, Milli Eğitim, Emniyet, Jandarma, Yazı işleri ve Sosyal Yardımlaşma kurum müdürleriyle birlikte 2016 yılının ilk günlerinde Melek Nişancı Huzurevini ziyaret ettiler.

Hendek Melek Nişancı Huzurevini ziyaret ettiler

 Hendek Kaymakamı İdris AKBIYIK Müftülük, Milli Eğitim, Emniyet, Jandarma, Yazı işleri ve Sosyal Yardımlaşma  kurum müdürleriyle birlikte 2016 yılının ilk günlerinde Melek Nişancı Huzurevini ziyaret ettiler.
Ziyaret esnasında kurum yetkilileri ve çalışanlarıyla kısa bir değerlendirme toplantısı yaparak çalışanlara her zaman kibar ve nazik davranmaları konusunda talimatlarını ilettikten sonra:  huzurevinde bulunan tüm yaşlılarımızla tek tek görüşerek sorun ve dertleriyle ilgili bilgileri alıp her türlü sorunlarıyla bizzat ilgileneceğini söyleyip her zaman kendilerinin yanında olduklarını hissettirerek  kendilerine sağlık ve mutluluk dileklerinde bulunarak huzur evinden ayrıldılar.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 10:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

böyle bi̇r mülki̇ ami̇ri̇ özlemi̇şti̇k- (i)
hendek kaymakamımız sayın i̇dris akbiyik; öncelikle hendekin kaymakamı ve mülki amiri sıfatı ile; yanınıza sadece mahi̇yeti̇ni̇zde bulunan kamu görevli̇leri̇ ni̇ de alarak,si̇yasi̇ ki̇şi̇ ya da çevreler olmadan yapmış olduğunuz bu uygula ma için teşekkür ederim. hendek halkı olarak, böyle bir tabloyu uzun süredir göremedik. i̇şte özlediğimiz tablo budur.onun içindir ki size sizden önce hitap etmediğimiz bir şekilde kaymakamımız” diye hitap ediyorum. sizden önceki kaymakam, böyle bir tabloyu bizden esirgedi. o, halkın deği̇l, bazı si̇yasi̇ çevreleri̇n kaymakamı oldu. sürekli olarak aynı siyasi kişi ve çevreler ile her faaliyet ve etkinlikte sürekli olarak aynı fotoğraf karesi içinde yer aldı.bu da, gerek kamu, gerekse de yerel konularda mülki amir sıfatlı o kişiyi ve temsil ettiği makamı sürekli olarak ikinci plana attı.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

böyle bi̇r mülki̇ ami̇ri̇ özlemi̇şti̇k- (ii)
hendek halkı, belediye başkanı ve siyasi bir partinin ilçe başkanını hep kaymakamın önünde görmeye başladı ve bu durum da hendekte devlet otoritesini zedeledi ve de hendek halkı olarak bizi çok üzdü. devletimizin mülki amir sıfatı ile hendeke atamış olduğu kişi zamanla siyasi bir kimliğe büründü. görevinize yeni atandığınız günlerde, bu görevinizde başarılar dileyerek hoş geldiniz demiş ve sizden önceki kaymakamın yarattığı bu menfi durumdan kısmen bahsetmiştim.huzur evine yapmış olduğunuz ziyaret programında yanınızda size eşlik eden kamu görevlilerini görmek, siyasi çıkar düşüncesinde olan siyasi kişilikleri görmemek bizi çok mutlu etti. bize, hendekte devletin her zaman birinci planda olduğunu hissettirdiniz. bundan sonra da yapacağınız her türlü kamu veya sosyal görevlerde mahiyetiniz ile beraber; şahsi ve siyasi çıkarları için size yama olmak isteyecek siyasi kişi veya örgütleri faaliyetlerinizden ayrı tutacağınızı umuyorum.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

BÖYLE BİR MÜLKİ AMİRİ ÖZLEMİŞTİK- (III)
Hendek Kaymakamlığı’nın halk nezdinde zedelenen itibarını, Mülki Amir sıfatınız ile mahiyetiniz ile birlikte böylesine SİYASİ KİŞİ VE ÇEVRELER OLMADAN oluşturacağınız güzel ve özlenen tablolar ile değiştirip; SİYASİLERİN DEĞİL, HENDEK’İN KAYMAKAMI olacağınıza dair inancımı da ifade eder; bu vesile ile tekrar görevinizde başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER