Hendek Keremali Dağı Doğa severleri ağırladı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Doğa Yürüyüşleri devam ediyor.

Hendek Haber 05.11.2012, 17:30 05.11.2012, 18:46
Hendek Keremali Dağı Doğa severleri ağırladı.
Keremali’de yürüdüler , Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Doğa Yürüyüşleri devam ediyor.

Gerçekleştirilen 
yürüyüşlere Sakaryalılar yoğun ilgi gösteriyor. Doğaseverler bu hafta Keremali Hendek Çamlıca Gölü’ne giderek kilometrelerce yol yürüdü ve eşsiz manzaranın keyfini çıkardı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşleri devam ediyor. Gerçekleştirilen yürüyüşlere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Her hafta şehrin farklı güzelliklerini keşfeden doğaseverlerin bu haftaki rotası Keremali Çamlıca Gölü’ydü. Pazar sabahında şehir merkezinden yola çıkan Sakaryalılar otobüslerle Keremali’ye gitti. Kilometrelerce yol yürüyen doğaseverler Keremali Çamlıca Gölü’nde eşsiz manzaranın keyfini çıkardı.


Yürüyüşlerin kendilerine çok iyi geldiğini dile getiren vatandaşlar, 
etkinliği gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yeni rota Menekşe Solak

Sakaryalılar, Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri Sonbahar Dönemi’nde 8 hafta boyunca 5 yeni parkurda yürüyerek Sakarya'nın doğal güzelliklerini keşfetmeyi sürdürüyor. Doğa yürüyüşleri’nde kalan parkurlar ise şöyle; Menekşe Solak, Kılavuzlar Yaylası-Sultan Pınarı Yaylası, Kıran Yurt Yaylası ve Sülüklü Göl.

Yorumlar (2)
Saffet Çiftçi 10 yıl önce
sakarya büyükşehir belediyesinin bu etkinliklerinin devamını diliyor ve ilgilileri kutluyorum.ancak belediyelerin aniz yakilmasina,plastiklerin yakilarak imhasina karşi önlemler almasini bekliyoruz.
adem gülmez 10 yıl önce
iki foto cok azgeldi brazdaha foto cekin iyi olurdu
27
parçalı bulutlu