banner128

Hendek İş Kazalarında Rekora Koşuyor

banner143
Hendek İş Kazalarında Rekora Koşuyor
banner117

Olay Adi                  
TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:      14.02.2017 günü saat:16:01 sıralarında hakkında Hendek devlet hastanesi Acil polikliliğinde doktor raporu hazırlanan M.Ç.(E.1986) isimli şahıs 15.02.2017 günü alınan ifadesinde, cadde yolu üzerinde yürürken ayağının kayması sonucu yere düştüğünü bu şekilde yaralandığını, darp dan dolayı yaralanmadığını kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE KAZAEN YANGIN (DOĞAL NEDENLERLE)  
                  Sakarya/Hendek-Hamitli mahallesi otoban üzerinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:22.00 sıralarında, H.K (1972’d.lu/E)’ nın sevk ve idaresindeki aracın dorsesinde, elektrik kablosundan çıktığı değerlendirilen yangında yaklaşık (80.000) Tl. maddi hasar meydana gelmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İNTERNETİN TOPLU KULLANIM SAĞLAYICILARI HAKKINDA YÖNETMELİKTEKİ  KABAHATLER 

Sakarya / Hendek-Çamlıca mahallesinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:20.30 sıralarında, Ş.S. (1967’ d.lu/E)’ nin İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı olmadan internet kafe işlettiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından şüpheliye idari işlem uygulanmıştır. 

HENDEK’TE İŞ KAZASI (TOPLAM 2 OLAYDIR)  

Sakarya/Hendek-Kargalıhanbaba mahallesinde, 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat:20.30 sıralarında, Ç… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan Y.A. (1986’d.lu./E) ve A.T. (1985’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle taşıdıkları malzemeyi ayaklarına düşürmesi sonucu hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


HENDEK’TE İŞ KAZASI 

Sakarya/Hendek-Kargalıhanbaba mahallesinde, 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat:20.50 sıralarında, G… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan O.Ç. (1997’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle ayağını makineye sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İŞ KAZASI 

Sakarya / Hendek-Kargalıhanbaba mahallesinde, 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat:21.00 sıralarında, G… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan S.Ç. (1964’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle kesim yaparken gözüne malzeme parçası çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İŞ KAZASI

Sakarya / Hendek - Kargalıhanbaba mahallesinde, 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat:20.50 sıralarında, Ç… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan C.B. (1997’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle ayağının makineye çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İŞ KAZASI 

Sakarya/Hendek-Kargalıhanbaba mahallesinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:16.00 sıralarında, Ç… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan S.T. (1991’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle merdivenden düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İŞ KAZASI 

Sakarya / Hendek - Kargalıhanbaba mahallesinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:18.00 sıralarında, Ç… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan B.A. (1984’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle işyeri malzemesine elini kestirmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


HENDEK’TE İŞ KAZASI 
Sakarya / Hendek-Kargalıhanbaba mahallesinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:08.00 sıralarında, D… İsimli fabrikada mühendis olarak çalışan I.Ö. (1992’d.lu./K)’nün dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle parmağına malzeme çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İŞ KAZASI

Sakarya/Hendek-Kargalıhanbaba mahallesinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:18.10 sıralarında, D… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan V.Y. (1973’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle belini malzemeye çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İŞ KAZASI

Sakarya / Hendek - Kargalıhanbaba mahallesinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:19.30 sıralarında, D… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan İ.D. (1972’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle taşıdığı malzemeyi ayağına düşürmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İŞ KAZASI

Sakarya / Hendek - Kargalıhanbaba mahallesinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:18.20 sıralarında, A… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan Ş.Ş. (1977’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle işyeri malzemesine elini kestirmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK’TE İŞ KAZASI

Sakarya / Hendek - Kargalıhanbaba mahallesinde, 16 Şubat 2017 Perşembe günü saat:18.10 sıralarında, K… İsimli fabrikada işçi olarak çalışan R.A. (1981’d.lu./E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle elinin malzeme altında kalması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hendekli 1 yıl önce

Hendek 2. OSB'de can güvenliği olmayan binlerce işçi çalışmakta... Denetimler çok zayıf, kazalardan ders çıkarılmıyor.Örpas edilen dosyaların hadinin hesabı yok, yazıktır, koltuklarınızdan kalkmanın zamanı gelmedimi ?