Hendek İHH Suriye İçin Yardım Kampanyası Düzenliyor

İ.H.H ( İnsani Yardım Vakfı) Hendek Temsilciliği olarak Suriyeli Müslüman Kardeşlerimiz için 17- 27 Aralık 2013 tarihleri arasında Hendek Cumhuriyet Alanı Zogo Market Yanında yer alan yardım toplama merkezine tüm Hendek Halkını beklediklerini dile getirdiler.

Hendek Haber 19.12.2013, 13:21 20.12.2013, 14:09
İ.H.H ( İnsani Yardım Vakfı) Hendek Temsilciliği olarak Suriyeli Müslüman Kardeşlerimiz İçin 17- 27 Aralık 2013 tarihleri arasında Hendek Cumhuriyet Alanı Zogo Market Yanında yer alan yardım toplama merkezine tüm Hendek Halkını beklediklerini dile getirdiler.

Yardımların
Kuru gıda ve Temizlik Malzemesi ve maddi yardımlar olduğunu belirten yetililer Hendek Halkını Yardım kampanyasına davet ettiklerini dile getirdiler.


Yorumlar (1)
esma aydoğan 9 yıl önce
suriye ye 3 yıldır ihh olarak birçok yardımlarımız olmuştur.sakarya ihh hendek temsilciliği olarak bu kampanyamızın farklı bir özelliği;bugüne kadar ulaşılamayan doğu guta bölgesine sadece ihh nın bir yardım koridoru açmış olmasıdır.amacımız hiç yardım ulaşılamamış bölgelere yardım göndermek.bu konuda hendek halkının duyarlılığına güveniyoruz.hedef hendekten bir yardım tırı kaldırmak...kampanyamız 27 aralık tarihine kadar sürecektir...sakarya ihh hendek temsilciliği olarak kampanyamıza daha ilk günlerden yoğun ilgi gösteren tüm hendek halkından allah (c.c) razı olsun... müslüman müslümanın kardeşidir.ona zulmetmez ve onu asla zulme teslim etmez....
19
kapalı