Hendek Huzurevi sakinleri onuruna iftar

Sakarya Valis Mustafa Büyük’ün katılımı ile Hendek Melek Nişancı Huzurevinde kalmakta olan yaşlılar onuruna verilen iftar programı Hendek Bayrak Tepe Sosyal Tesislerinde düzenlendi.

Hendek Haber 02.08.2013, 14:01 02.08.2013, 15:06
Hendek Huzurevi sakinleri onuruna iftar
 İftar programına Sakarya Valisi Mustafa Büyük ve eşi, Hendek Kaymakamı Mutafa Ayhan ve eşi, Hendek Garnizon Komutanı J.Kd.Üstğm. Hasan Dağcı, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve eşi , Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem Toprak, Hendek Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan, İlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu,İlçe Yazı işleri Müdürü Ali Osman Baloğlu ve Hendek Melek Nişancı Huzurevi Müdürü Ramazan Dargın ve huzur evi sakinleri katıldı.

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Kaymakam Mustafa Ayhan ve Belediye Başkanı Ali İnci iftardan önce Huzurevi sakinlerini masalarında ziyaret ederek bir süre sohbet etti, Vali Büyük, Hendek Kaymakamı Mutafa Ayhan ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem Toprak’tan Huzurevi ve burada ikamet etmekte olan yaşlılar hakkında gerekli bilgileri aldı ve iftar yemeği ile program sona erdi.


Yorumlar (0)
2
kapalı