Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Güncel Asayiş Olayları

Hendek İlçesin de meydana gelen asayiş olayları

Hendek Güncel Asayiş Olayları
OLAYIN ÖZETİ

27.09.2013 günü saat 16.30 sıralarında Müşteki H.T. ifadesinde; transpaletin bir anda kayması sonucu ayağına düştüğünü, ayağında kesi meydana geldiğini, hastaneye gittiğini ve tedavisinin yapıldığını, şuanda sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiş olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ 

03.10.2013 günü saat: 00.15 sıralarında A.F.B. isimli çocuğun babaannesine ait şişedeki ilacı su sanıp ağzına götürmüş olduğunu annesi H.B.'ın görmesi üzerine çocuğun kontrol amaçlı hastaneye getirildiği ve yapılan tedavisinin ardından da taburcu edildiği anlaşılmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ

10.2013 günü saat 22:00 sıralarında Mağdur C. G. ikametinde iken arkadaşları tarafından cep telefonuyla aranarak dışarı çıkmasını istedikleri, mağdur şahsın annesi müşteki H.K. ise kızını dışarı çıkarmaya çalışan kişilerden davacı ve şikayetçi olduğu anlaşılmış olup olay ile ilgili evrak ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ

08.10.2013 günü, maktül S. A. Bilge hastanesine sevk edildiği ve adı geçen şahsın … hastanesinde EKS olduğu bildirilmesi üzerine görevlilerce Hendek Devlet hastanesine intikal edildiği, Acil servis Doktorunun düzenlediği raporda ve yapılan mülakatta maktül S. A.'ın 112 tarafından intikal ettirildiği, düzenlenmiş olan raporda S. A.'ın düşme ve senkop (bayılma) nedeniyle hastaneye intikal ettirildiği, yoğun bakım ihtiyacı nedeniyle sevk edildiği anlaşılması üzerine, yapılan araştırma sonucu ikamet komşusu olan İ. B. isimli şahsın beyanına göre , düşme olayı ikamete yaklaşık 150-200 metre mesafede bulunan sokağa bakan kısmının sokakla birleştiği yerde asfalt kaplı yolun kenara yakın kısmında gerçekleştiği bilgisine ulaşılmış. Söz konusu yere intikal edilmiş ve yerde asfalt zemin üzerinde eser miktarda kurumuş kan lekesini andıran ize rastlanılmış olup C.Savcısının talimatı ile hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2013, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER