Hendek - Gümüşova otoyol mevkiinde trafik kazası

Dün gece saat 21.30 sularında Ankara - İstanbul istikametin de düzce – Sakarya il sınırı , Gümüşova Yeşil yayla köyü Berceste dinlenme tesisleri Adapazarı istikameti çıkışı civarında direksiyon hakimiyetini kaybedip bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana geldi

Hendek - Gümüşova otoyol mevkiinde trafik kazası
banner180
Dün gece saat 21.30 sularında Ankara - İstanbul istikametin de düzce – Sakarya il sınırı , Gümüşova Yeşil yayla köyü Berceste dinlenme tesisleri Adapazarı istikameti çıkışı civarında direksiyon hakimiyetini  kaybedip bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Yol dan çıkan minibüs de yer alan 4 dört kişilik bir aile ağır yaralanır ken araç sürücüsü Hasan K. (48) Hendek 112 acil servisinde ilk müdahalesi yapılarak Adapazarı Eğitim ve araştırma hastanesine sevk edildi.


Düzce ili 112 acil servisi ambülânsı ise kazazede aile fertlerinden Nehir K.’yı hendek devlet hastanesine ivedi bir şekilde sevk etti. 


Meydana gelen kaza sonucunda kaza zedeler olay yerinden hendek 112 acil servisine sevk edildi. Ailede durumu ağır olan Melike K. (6) yaşlarındaki küçük kız çocuğu ve baba Hasan K. (48)  Adapazarı Eğitim ve araştırma hastanesine sevk edilirken diğer aile fertlerin den Ayşe K. (43) ve Küçük kızı Nehir K. Hendek 112 acil servisine ilk müdahaleleri yapıldı.
Olayla ilgili araştırma devam etmektedir. 

Hendek  De trafik kazasıYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER