Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Gençlik Derneği İçin İlk Adım Atıldı

Hendek Gençlik Derneği kurulması için ilk adım atıldı.Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin öncülüğünü yaptığı derneğin kuruluş aşamasında Hendek’te bulunan kamu müdürleri ile bir araya gelindi.

Hendek Gençlik Derneği İçin İlk Adım Atıldı
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin öncülüğünü yaptığı derneğin kuruluş aşamasında Hendek’te bulunan kamu müdürleri ile bir araya gelindi. Hendek Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda derneğin tüzüğünde yer alması gereken konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan İnci, Hendek Gençlik Derneği’nin faaliyetleri içerisinde AR-Ge, spor, turizm, eğitim gibi faaliyetler bulunacağını ve Hendeklilik ruhunun oluşması için de bir adım olacağını ifade etti.Eğitim birinci öncelik
Hendek’in doğal ve kültür mirasını korumak, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Hendekliler arasında sosyal ve kültürel bağları geliştirmeyi de hedefleyen derneğin tüzüğünde yer alması gereken konularla ilgili kamu müdürlerinden görüş isteyen Başkan İnci, bu derneğin her alanda aktif olmasını temenni ettiklerini söyledi. Toplantıya katılanlar, böyle bir derneğin kurulmasının olumlu karşıladıklarını ifade ederek dernekte aktif rol almaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER