Hendek Eski Düzce Caddesi yıllar sonra asfalta kavuştu

Hendek İlçesi’ne bu yıl 86 bin ton asfalt atarak 56 km asfalt yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hendek İlçe Merkezi’nde bulunan Eski Düzce Caddesi’ne 850 metre asfalt yapıyor.

Hendek Haber 11.01.2018, 19:17
Hendek Eski Düzce Caddesi yıllar sonra asfalta kavuştu

Büyükşehir’den Eski Düzce Caddesi’ne asfalt

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Hendek Eski Düzce Caddesi’nde 850 metre asfalt yapıyor. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür eden Başkan İrfan Püsküllü, “Büyükşehir’in desteği ile Hendek büyümeye ve gelişmeye devam edecek ”dedi.

86 bin ton asfalt attı

Hendek İlçesi’ne bu yıl 86 bin ton asfalt atarak 56 km asfalt yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hendek İlçe Merkezi’nde bulunan Eski Düzce Caddesi’ne 850 metre asfalt yapıyor. Büyükşehir Belediyesi asfalt ekipleri tarafından yapılan asfalt çalışması mahalleliler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Püsküllü, Toçoğlu’na teşekkür etti

Asfalt çalışmasını yerinde inceleyen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Başta yeni yaşam merkezi olmak üzere, duble yol, asfalt çalışmaları ve köprü çalışmaları bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Büyükşehir Belediyemizin ilçemizde yapmış olduğu çalışmalar dolayısıyla Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ilçem ve vatandaşlarım adına teşekkür ediyorum Büyükşehir’in desteği ile Hendek büyümeye ve gelişmeye devam edecek”diye konuştu. 

 

Yorumlar (1)
köprübaşılı 4 yıl önce
hele şükür, birde kaldırımları yapsalar, en eski cadde ama , gel görki, giriş ve çıkışlarda hala yönlendirme yok, yan yollarda uygunsuz binalar duruyor, düzeltilmeli, incelenmeli, halka tepeden bakan yöneticiler köprü başına önem vermeliler
14
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı