Hendek Emniyetinden Duyarlı Davranış

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasındaki Trafik Tescil , Detleme ve Pasaport Büro Amirliğindeki hizmetlerin hızlandırılması için Şehit yakınlarına, gazilere ve 65 yaş üstü yaşlılara öncelik tanınacak. Emniyet ise bu uygulamayı afiş yaparak vatandaşa duyuruyor.

Hendek Haber 14.10.2016, 16:22
Hendek Emniyetinden Duyarlı Davranış

EMNİYETTE ŞEHİT YAKINLARINA, GAZİLERE VE YAŞLILARA ÖNCELİK VERİLECEK


 
İlçe Emniyet Müdürlüğü binasındaki Trafik Tescil ve Denetleme ve Pasaport Büro Amirliği katına şehit yakınlarının, gazilerin ve yaşlıların hizmetlerden öncelikle faydalanması için afisler yerleştirdi. Yerleştirilen afişlerde Emniyet Müdürlüğünce kurulan WhatsApp İhbar Hattının tanıtımı da yapıldı.

Afişlerde şu bilgiler yer aldı. “ Şehit yakınları, gazilerimiz ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın iş ve işlemleri öncelikli olarak yerine getirilecektir”


“Her türlü ihbar, şikayet ve önerileriniz için WhatsApp hattımız hizmetinizde”, “Çekip… Gönderin…Yakalayalım”, “Paylaşımlarınız bizzat Emniyet Müdürü tarafından değerlendirilecektir” denildi.

Emniyet Yetkileri amaçlarının Şehit yakınlarının, gazilerin ve yaşlıların işlerini kolaylaştırmak olduğunu ve onların her zaman ve her  yerde yanlarında olacaklarını ifade ettiler.Yorumlar (0)
Namaz Vakti 07 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
hafif yağmur