Hendek'e gelen köy yolları genişletiliyor...

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yeşilköy-Kalayık-Harmantepe ve Yeşilvadi Mahallesi grup yolunda genişletme çalışması yapıyor. 6.5 kilometre uzunluğundaki grup yolunun genişletme çalışmalarına başlandı.

Hendek Haber 19.04.2018, 00:53
Hendek'e gelen köy yolları genişletiliyor...

BİR GRUP YOLU DAHA YAPILIYOR

YEŞİLKÖY-KALAYIK-HARMANTEPE-YEŞİLVADİ

6.5 KM 

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, bölge halkının günlük hayatını kolaylaştıracak olan yolda, çalışmalara başlayan Hendek Belediyesi ekipleri tarafından 6.5  km uzunluğunda mevcut yol genişletiliyor.  Kazı, dolgu ve zemin sıkıştırma işleri yapılarak grup yolu asfalt öncesi çalışma yapılıyor. Grup Yolunda kapsamlı yol çalışmaları yapıldığını belirten vatandaşlar, sorunların çözülmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

BÜYÜKŞEHİR ASFALT YAPACAK

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, bir grup yolunun daha sorununu çözmek için çalışmaların başladığını belirtti. Başkan Püsküllü bu yolun özellikle 4 mahalleyi ilgilendirdiğine dikkat çekti.  Bu sorunu Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na ilettiklerini ve olumlu cevap aldıklarını ifade eden Başkan Püsküllü, yolun genişleme çalışmasının Hendek Belediyesi tarafından, asfalt çalışmasının ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı