Hendek deki tek ödeme noktası

Sakarya hendek ilçesi her konuda gelişirken bir tek SEDAŞ ödeme noktası olması hendekli vatandaşların uzun uzun kuyruklar oluşturmasına sebep oluyor.

Hendek  deki tek ödeme noktası
banner180

 Sakarya ili hendek ilçesi Ali Gafffar okkan bulvarı , hendek halk bankası yanında , belediye sıra dükkanlarında yer alan  SEDAŞ ödeme noktası ( elektirik fatura ödeme noktası) Salı ve pazartesi günleri adeta ine atsan yere düşmez misali durumlara sahne olmakta. 

Yaşlısı genci  ,sırada bekleyeni bekleyemeyeni elektrik faturalarını yatırmak üzere yanaştıkları sırada gerek cadde üzerini işgal etmekteler gerekse, yaşlı vatandaşların ayakta uzun süre duramamaları, adeta vatandaşları isyan etiriyor. 
Hendek ilçesinde gerekli araştırmalar yapılıp bir elektrik faturası yetkili ödeme noktasının daha bir an önce açılması gerektiğini siz değerli okuyucularımız ve yetkililerle paylaşmak istedik. 
Hendek her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Başkanımız sayın Ali İNCİ bu konuda da bir çözüm bulacağı şüphesizdir. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 8 yıl Önce

şimdiye kadar bunu farke den olmadımı şikayet etmedilermi sanıyorsunuz. Vatandaş halinden oldukça memun olduğu görülmüyormu, kaldırım işgali ve sohbet muhabet merkezi gibi maşallah yaşlısı belini tutar genci...

SIRADAKİ HABER