Hendek de nakliye hizmetleri sunan roman vatandaşlar teşekkür etti

Sakarya hendek de araçlarıyla yük taşıyarak Geçimlerini sağlayan Roman vatandaşlar daha önceden Zeki Cömert parkı önündeki yer alan cadde üzerinde hizmet vermekteydi ve trafik ve çevre esnafın araç geçine engel olmaktaydı.

banner180

Hendek Belediyesi'nin yapmış olduğu yeni düzenleme ile yük taşıcıyı, pikap, kamyonet ve motorize araçlar, Hendek Halk kütüphanesi arkasında yer alan Hendek Açık otoparkının yer gösterilerek geçirilmesiyle, bir araya ve düzenli bir hale kavuşmuş oldu. 


Yük taşıyıcı araç şoförleri ile yapmış olduğumuz söyleşide, Hendek Belediye Başkanı Ali İNCİ’ye teşekkürlerini iletirken, eklemede bulundular. Belediye Başkanı'nın her konuda sorunlarını dinleyerek çözüm ürettiğini belirten Roman Vatandaşlar, araçların sanayi bölgelerinde çalışması için, Hendek 2.OSB'de yer alan sanayi ve küçük işletmelerden kısa mesafeli iş istediklerini belirtiler. 
Ayrıca kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde Yeni Araç parkının oldukça iyi olduğunu fakat küçük bir bekleme kulübesinin olması konusunda başkandan söz aldıklarını, yağışlı ve soğuk havalarda şu anda bekleyecekleri yerlerinin olmadığını belirtiler. 
  


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER