Hendek de kazaların önlenmesi için imza topladılar

Hendek ilçesi Sarıdede Türbesi önündeki yolda, gün geçmeden kazalar yaşandığını belirten vatandaşlar, gerekli önlemlerin alınması amacıyla imza toplayarak, ilçe emniyet müdürlüğüne teslim ettiler.

Hendek de kazaların önlenmesi için imza topladılar
banner180
 Hendek Sarıdede Türbesi önündeki yolda, her gün kazaların yaşandığını belirten vatandaşlar, gerekli önlemlerin alınması amacıyla imza toplayarak, ilçe emniyet müdürlüğüne teslim ettiler. 

Hendek de bu düzargahlara dikkat

Hendek Mahmutbey Mahallesi, Hendek Bağdat Caddesi ve Hendek Sarıdede Mahallesi sakinleri, Sarıdede Türbesi önünde ve civarında, sürekli kazaların yaşandığını belirterek, yetkililerden gerekli önlemleri almalarını istediler. Söz konusu yola tümseklerin yapılmasını istediklerini belirten vatandaşlar, “İllaki, yaşlılarımız, çocuklarımız ölünce mi bu yolda önlem alınacak? Bu bölgede kazasız bir gün geçmiyor” dediler.

Kaza meydana geldi

Vatandaşlar, topladıkları imzaları, Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim ederken, söz konusu mahallede önceki gece meydana gelen kazada can kaybı yaşanmadı. Bir anlık dalgınlık sonucu direksiyon hakimiyetini kaybeden 41 E 0665 plakalı ve Ertuğrul Baran isimli vatandaşın kullandığı araç, önce park halindeki diğer bir araca, ardından bir işyerine çarptı. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Araç Sarı dede türbesinin karşısında yer alan market kepenklerine çarparka durdu


Araç Önce Bu araca çarptı , ardından market kepenklerine çarparak dura bildi


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER