banner194

Hendek de kaçak flitreler yakalandı

Hendek ilçesinde, Sakarya ve Kocaeli Emniyet Müdürlükleri nin ortaklaşa olarak yürütmüş oldukları eş zamanlı operasyon da 1,5 Tır kaçak sigara ele geçirildi.

Hendek de kaçak flitreler yakalandı
Hendek ilçesin de gece yarısı düzenlenen operasyon ile sigara kaçakçılarına ağır darbe indirildi. Kocaeli ve Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin ortaklaşa olarak 2 farklı adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda 1,5 Tır kaçak sigara flitresine el geçti.

Polis ekiplerinin yaptığı operasyonda çeşitli markalara ait olan ve piyasaya sürülmeye hazırlanan sigara filtreleri nin ele geçtiği kaydedildi.

Operasyonlarda bir Tır dolusu kaçak filtre ele geçerken aynı zamanda ilçede yer alan bir eve eş zamanlı yapılan baskında yaklaşık yarım Tır dolusu sigara filtresi bulunduğu öğrenildi.

Alınan bilgilere göre kaçak sigara filtresi yüklü Tır Hendek Akova Mahallesinde ele geçerken, Hendek Yeşiller Mahallesinde ki eve de baskın yapıldı.

Operasyon sonucunda S.K, M.C VE S.T gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi. Kaçakçıların sigara filtrelerini yurt dışına göndermeyi planladıklarını ancak sonra dan yaptıkları değişiklikle filtreleri Türkiye içinde pazarlamaya başladıkları iddia edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER