Hendek de girişimcilik eğitimleri düzenlenecek

Hendek Belediyesi BELİŞ Meslek Edindirme Merkezi´nde düzenlenecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine internet üzerinden başvuruların internet üzerinden yapıla bildiği açıkladı.

Hendek de girişimcilik eğitimleri düzenlenecek
banner180

Hendek Belediyesi BELİŞ Meslek Edindirme Merkezi´n de düzenlenecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine internet üzerinden başvurular devam ediyor.

Kendi işim gibisi yok diyenlere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi fırsatları devam ediyor. Eğitimlerde, iş kurmak isteyen ve bunun için KOSGEB´in hibe ve kredilerinden belli oranlarda faydalanmak isteyen girişimcilere, iş planı hazırlama nın ve girişimcilik özellikleri anlatılacak. 

Ekim ayı içinde ücretsiz düzenlenecek girişimcilik eğitimin den sertifika alabilen girişimciler, KOSGEB´in yeni iş kuranlara verdiği 27 Bin TL hibe ve 70 Bin TL faizsiz krediye başvuru hakkına sahip olacak. 30 girişimci adayı nın alınacağı eğitim için başvurular internet üzerinden alınmaya başlandı. Başvuruların sona ermesi nin ardın dan yapılacak değerlendirme sonucu, girişimcilik eğitimi katılımcıları hem Kalkınma Ajansı nın hem de Hendek Belediyesi´nin internet sitesinden ilan edilecek. 

Adayların başvuru formundaki soruları eksiksiz ve dikkatli doldurması isteniyor.

Başvuru formunu doldurmak için tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER