Hendek de çok konuşulan işte o görüntüler

21 Kasım Gecesi Hendek meydan da kavga çıkan.. Çıkan Kavga sonrasın da Kavgalı taraflardan iki üniversiteli polise gider sikayetci olur..

banner180

21 Kasım Gecesi Hendek meydan da çıkan kavga sonrasında kavgalı taraflardan iki üniversiteli genç polise giderek sikayetci oldu. Polis kavgaya karıştıkları öne sürülen gençleri, 2 üniversiteli gençle aramaya başlar. Hendek çevre yolunda kavgaya karıştığı sanılan gençlere rastlanır kimlik soruldu... İşte diğer o anlar market kamerasına yansıyan görüntüler.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali cihan yılmaz
Ali cihan yılmaz - 7 yıl Önce

Yeğenim orada okuyor haftasonu ziyaretimde olayın iç yüzünü de öğrendim.Hiç hoş şey değil halk bilinçsizce hareket ediyor.Haraç sürtüşme falan yakışmıyor vallahi ne diyeyim biz evlatlarımızı teksas a mı okumaya gönderiyoruz dedim yazıklar olsun basınında yanlı konuşmaları utanılacak düzeyde aşkolsun hendek İNSANI

..
.. - 7 yıl Önce

böyle tipler bi zamanlar çok vardı Hendekte. gerçi hala var böyle gereksiz tipler. üniversiteli gençlerden haraç alan, genç kızlara sarkıntılık eden ve üniversite etrafında ipini koparmış kuduz gibi dolaşan tipler çookk memleketimde. polis az bile yapmış bunlara...

Veysel CANDAN
Veysel CANDAN - 7 yıl Önce

polis biraz çizmeyi aşmış sanki tutuklamak için ateşmi etmek lazım... geçmiş olsun kardeşim...

ceren can
ceren can - 7 yıl Önce

Hendekteki bu tür insanları bir an önce temizlemeliler.Hendeğimizi pisletiyorlar.Yazık bu gençliğe, insanlığa.

serkan karaca
serkan karaca - 7 yıl Önce

bu nasıl bir yayıncılık anlayışı bir kaç kuruş fazladan kazanmak için vatandaşı korumaya çalışan polis memuru için sanki masum bir vatandaşa saldırı yapıyormuş gibi olayı çapıtıyorsunuz ben vurulan kişi tarafından darp edilen ögrencileri gördüm merak ediyorum o cocukların yerinde sizin çocuklarınız olsaydı bu haberi bu şekildemi yayınlardınız polis memurunun mudahale ettigi kişi ve onun gibi çouk çocuktan haraç almaya çalışan genç kızları korkutarak ırzlarına geçmeye çalışan bir çok gangaster var ne yapsınlar polis memurları bunlara mermi yerine gül mü dagıtsınlar.. BU POLİS MEMURUNA TŞKLER..

helal olsun
helal olsun - 7 yıl Önce

Polise Helal Olsun Diyorum Ve O İnsancıklarada İyi Olmuş Bunlar Hendeğin Adını kirletmekten başka bi işe yaramıyorlar işleri güçleri boş gezip kabadayılık yapmak umarım bu polise bişey olmaz orda kimbilir nasıl bi kelime kullandıki polise oda tuttu yere yatırdı ellerine saglık polise el kaldıran kardeşim bile olsa acımam acımıyorumda.

SIRADAKİ HABER