banner194

Hendek Chp İlçe Başkanlığından Kınama Mesajı

Hendek Chp İlçe Başkanlığından Kınama Mesajı yayınladı

Hendek Chp İlçe Başkanlığından Kınama Mesajı

 Ankara'da  Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman askerlerine karşı düzenlenen saldırıyı ve bugün Diyarbakır-Bingöl kara yolunda askeri araca düzenlenen saldırıyı şiddetle lanetliyorum. Bu hain saldırıları gerçekleştiren ve arkasında bulunan karanlık güçler, halkımızın birlik ve beraberliğini bozamayacaktır.

                         
Bu alçak saldırılarda  hayatını kaybeden askerlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'dan rahmet,yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Tüm Hendekli Hemşehrilerime başsağlığı dileklerimi iletiyorum.
                                                                                                     Reyhan AZAK
                                                                                            CHP  Hendek İlçe Başkanı
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

vatandaş, ne kılıçdaroğlu ne de bahçeli benim başkanım. ne uzun adama biat ederim ne de gölge davutoğlu'na. beni başkaları ile karıştırma sakın. yorumlarımın hangisi seni böyle rahatsız etti bilmem ama. benim tavrım şehit kanları ile sulanmış vatan topraklarına, bayrağımıza, cumhuriyetimize ve büyük önder atatürk'e hakaret eden ve küfredenlere; erdoğana Allahın vasıflarına sahip lider diyenleredir.bunu iyi anla

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

vatandaş, tekrar söylüyorum kılıçdaroğlu benim başkanım filan değil.ama sen, chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlunun arkadaşlar” sözüne fena takılmışsın. kılıçdaroğlu o sözü, tahir elçi'nin öldürülmesinden sonra, diyarbakır'da hendek kazanlara ve barikat kuranlara seslenerek "barikatları kuran arkadaşlara diyorum ki lütfen tahir elçinin vasiyeti yerine getirin" diye eylemlere son verilmesi amacıyla söyledi.onun söylediği bu tek bir sözü eleştirebilirsin. keşke kılıçdaroğlunun bir sözüne gösterdiğin bu tepkiyi; somada ki bir gence i̇srail dölü”, bebek katili terörist başına sayın”, şehidimize kelle”, şehit babasına karaktersiz”, şehit cenazesinde yakılan ağıtlara yaygara”, pkk bayrağı açmayı suç olmaktan çıkardık, öcalanın mesajları bizim de düşüncemiz, öcalan öldürmeyi değil yaşatmayı seçti, öcalan bize geleceği gösterdi, işi̇d bir terör örgütü değil, politik bir harekettir, işi̇d terör örgütüne unsur”, vahşi işi̇d teröristlerine de bir grup öfkeli genç” diyenlere gösterebilseydin...

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

vatandaş, tekrar söylüyorum kılıçdaroğlu benim başkanım filan değil. ama sen, chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlunun arkadaşlar” sözüne fena takılmışsın. kılıçdaroğlu o sözü, tahir elçi'nin öldürülmesinden sonra, diyarbakır'da hendek kazanlara ve barikat kuranlara seslenerek "barikatları kuran arkadaşlara diyorum ki lütfen tahir elçinin vasiyeti yerine getirin" diye eylemlere son verilmesi amacıyla söylemiştir.onun söylediği bu tek bir sözü eleştirebilirsiniz. keşke kılıçdaroğlunun bir sözüne gösterdiğin bu tepkiyi; somada ki bir gence i̇srail dölü”, bebek katili terörist başına sayın”,şehidimize kelle”,şehit babasına karaktersiz”, şehit cenazesinde yakılan ağıtlara yaygara”, pkk bayrağı açmayı suç olmaktan çıkardık, öcalanın mesajları bizim de düşüncemiz, öcalan öldürmeyi değil yaşatmayı seçti, öcalan bize geleceği gösterdi, ışi̇d bir terör örgütü değil, politik bir harekettir, ışi̇d terör örgütüne unsur”,vahşi ışid teröristlerine de bir grup öfkeli genç” diyenlere gösterebilseydin.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

türkiye cumhuriyeti devletinin doğrudan hedef alınarak yapılan bu terör eyleminde iki kişiye takılıp bu büyük olayı basite indirmeyin. o zaman size şamil tayyar'ın derin ve karanlık ilişkilerini de sorarlar. böyle bir günde bo menfur olayı böylesine basit mevzularla basitleştirmeyin. acımız çok büyük. içimiz kan ağlıyor. giden 28 can veankara ve diyarbakırda yitirdiğimiz canlar dilinizden dökülenlerden çok daha önemli.bunu kavrayın ve işi siyasileştirmeyin lütfen..

Selahattin  Güler
Selahattin Güler - 4 yıl Önce

i̇lçe başkanı ve hendek'te birçok kuruluş terörü lanetliyor.bunlar medeni davranışlar ancak terör azdıkça azıyor.asıl olan teröre çare bulmak.03 eylül 2006
günü hendek büyük camide silvan da şehit olan er yakup törün'ün cenazesi kaldırıldığı gün hendek halkı teröre gereken cevabı veremedi.şehit cenazesi devlet erkanı ve kahraman köylülerinin katılımı ile kaldırıldı.ben o gün isterdim ki;tüm esnaf kepenklerini kapasın kadın erkek şehidin cenazesine katılsın.biz şehidin naaşını köye götürürken yol üzerinde kahvelerde bir çok kişi pişpirik oynuyordu.şehidimizin cenazesine gereken saygıyı o gün güçlü şekilde gösterseydik,halkın direnci terörü ve teröristlerde bu gün bu hale getiremezdi. chp ilçe başkanının taziye mesajında belirttiği gibi artık birlik,bereberlik ve kardeşlik günüdür.halkın gücü terörü yenecektir.tüm şehtlerimize Allah rahmet eylesin,yaralılara acil şifalar versin

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

vatandaşa yanit-1 vatandaş, sapla samanı birbirine karıştırmışsın.ben, ne kılıçdaroğlu ne de bahçeli benim başkanım değil dedim. yazmış olduğum kirlilikleri savunacak hiçbir şey bulamayınca, her halde olsa olsa fetullahçıdır diyerek beni paralele bağlamışsın.zaten sen ve senin zihniyetinden olanların sıklıkla başvurduğu yöntem bu. sıkıştığınızda hemen paralel devlet” ve hükümeti yıkmaya yönelik silahlı ftö yanlısı” diye insanları yaftalamak. fetullahtan da demirtaştan da ve milli ordumuza kumpas kuran, gazeteci, aydın, öğretim görevlisi, askerler ve yazarları sahte belge ve ihbarlar ile yıllarca hapishanelerde zulmeden bu yapıya geçmişte destek verenlerden de nefret ediyorum. geçmişte o cemaat ile kim ortaktı? fetullah gülen cemaatına ne istedilerse verdik” diyen kimdi? pkk terör örgütü ile onların meclisteki siyasi uzantılarını muhatap olarak alıp; osloda, i̇mralıda ve dolmabahçede aynı masa etrafında oturan kimdi? dedim ya, sen sapla samanı iyice karıştırmışsın.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

vatandaşa yanit-2 doğruları dile getirmek sen ve senin gibi düşünenleri nedense çok rahatsız ediyor. bu ülkede insanların chpli, mhpli, hdpli, fetullahçı,pkklı ve akpliş olmanın dışında farklı bir seçeneği olamaz mı? tabii ki de olur.ama sen onu düşünemezsin. seçimlerde hainler için ne kapı kapı dolaşıp oy istedim.ne de şerefimi ayaklar altına alıp birileri gibi (!) o malum siyasi partiye oy verin diye siyasi rüşvet olarak para dağıttım. kuranı ve ayetleri istersen hiç karıştırma. kimin Allahın adını ve güzel dinimizi istismar ederek insanlarımızı aldattığını sağır sultan bile biliyor.son olarak da şunu söylemek istiyorum. ben zemzem suyu içip vatanı satanlardan değilim. gerek fetullah gülen cemaatine ve gerekse de bölücü hainlere geçmişte doğrudan ve dolaylı olarak kim destek verdi ise Allah onları ve yedi sülalesini kahretsin diyorum. hadi bakalım sen de aynı bedduaya yürekten amiiin” diyebilecek misin?

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

vatandaşa yanit-3 şu, cumhurbaşkanını savunduğun gibi askerlerimizi, polislerimizi, cumhuriyetimizi, milli değerlerimizi ve atatürkümüzü de savunabilseydiniz.bu gün, ne aslan gibi yiğitlerimiz şehit olur, ne geride bıraktığı ana baba ve çocukları ağlar, ne de türkiye cumhuriyeti kan gölüne dönüp itibarını yitirmiş bir ortadoğu devleti haline gelirdi. beni başkaları ile karıştırma. ben ne sahnelerde hainlerle beraber megri megri” diye el ele şarkı söylemedim. türkçe olimpiyatlarında gülen cemaati ile salya sümük ağlamadım. birileri gibi, kula kulluk etme ve istikbal kültüründen değil; özgürlük ve bağımsızlık kültüründen gelir bizim mayamız.bu topraklar atatürk ve cumhuriyete meydan okunacak, hakaret edilecek topraklar değildir. herkes haddini bilecek!!!


SIRADAKİ HABER