Hendek Çakallık köyü yarı finalde

Gecenin ikinci maçında Hendek Çakallık köyü Voleybol Takımı ev sahibi Kayalar Voleybol takımı ile karşılaştı.Seyircilerin büyük ilgi gösterdiği maç büyük bir heyecana sahne oldu.Rakibinin dirençli oyununa rağmen Çakallık seyircisinin de desteği ile maçtan 3-1 'lik sonuçla galip ayrıldı ve Yarı finalde Akbalık'ın rakibi oldu.

banner180

Sakarya ili adapazarı merkeze bağlı kayalar köyün de kafkas kökenli köylerin katılımıyla düzenlenen voleybol turnuvasın da ilçemiz hendek'i temsil eden takımlar dan olan Çakallık Köyü voleybol takımı yarı finale çıktı.

Kayalar Memduhiye köyün de düzenle nen turnuvalara abhaz kökenli vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Hendek çakallık köyün den turnuvaya katılan takımlarını desteklemek için kayalar köyüne gelen çakallık köyü sakinleri yoğun tazavuratlarla takımlarını desteklediler.

Geçtiğimiz yıllarda Hendek ve çevresindeki köylerin katılımıyla Nüfren'de gerçekleştirilen Köylerarası Voleybol Turnuvasının heyecanı bu yıl Kayalar'a taşındı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Turnuvada dün gece yarı final heyecanı ve Çakallık fırtınası yaşandı.
Gecenin ilk maçında Esmahanım rakibi Harmantepe'yi ilk seti kaybetmesine rağmen 3-1 mağlup ederek yarı finalde Uzuncuorman'ın rakibi oldu.
Gecenin ikinci maçında Hendek Çakallık Voleybol Takımı ev sahibi Kayalar Voleybol takımı ile karşılaştı.Seyircilerin büyük ilgi gösterdiği maç büyük bir heyecana sahne oldu.Rakibinin dirençli oyununa rağmen Çakallık seyircisinin de desteği ile maçtan 3-1 'lik sonuçla galip ayrıldı ve Yarı finalde Akbalık'ın rakibi oldu. YARI FİNAL MAÇLARI:
Esmahanım-Uzuncuorman,22.08.2011, 22.00
Çakallık-Akbalık,23.08.2011,22.00
YER: Kayalar Köyü sosyal Tesisleri
HENDEK ÇAKALLIK KÖYÜ  TURNUVA ÇOŞKUSUYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER